excel sorusu acil !!! kafayi yicem

selamlar. amac cok basit kutucugu 1.2.3.4 diye siralandirmak forumlarda diyor ki ilk hucreyi 1 ikincisini 2 yazin ikisini secip sag altta ki + sembolu cikinca basip asagi dogru surukleyin.

bakin ben surukluyorum noluyo

1 ve altina 2 yazmama ragmen hepsini 1 yapiyor. nerde hata yapiyorum ?????!!!11

sadece 1'in olduğu hücreyi değil, aşağısındaki hücreyi de seçip öyle aşağıya sürüklemeniz gerekiyor.

  • ufukcel  (02.09.15 12:28:45)
Ctrl ile birlikte deneyin.

  • antipodes  (02.09.15 12:29:38)
beyler yaptim. olay o degilmis. ben bunu hazirlarken aradaki bazi satirlari hide yaptim. o yuzden orospucocuklugu oluyor. sayfayi komple kopyalayip yeni excele yapistirdim oyle denedim oldu

  • seljax  (02.09.15 12:32:06)
sen koskoca programdan satır sakla, kandırmaya çalış. sonra programa ana avrat düz git:(

  • cokponcik  (02.09.15 12:32:54)
sütunlarda filtre varken sıkıntı çıkıyor sanırım.

  • halilibo  (02.09.15 12:33:17)