kadıköy'den buralara nasıl gidilir?

1 - decathlon. bakırköy mü bayrampaşa mı hangisi daha büyükse artık. ya da başka yerde var mı bilmiyorum.

2 - samatya.

3 - kanlıca.

4 - pierre loti.

kadıköy marmarayla yenikapı ordan havalimanı metroyle bayrampaşa dekatlon. merterdeki dekatlon daha buyuk ama satılan şeyler aynı. merterdeki sadece metrekare olarak buyuk o kadar.

  • karlmarx  (01.09.15 22:33:54)
1-marmaray ile yenikapı- metro aktarması kocatepe durağı
2-marmaray ile yenikapı- samatya oradan yürüme mesafesi
3-bilmiyorum
4-marmarayla yenikapı-metro aktarması 1 durak sonra aksaray-aksaraydan minibüs(eyüp minibüsleri olması lazım)
  • syozkn  (01.09.15 22:42:49)
2- marmaray istemezsen bi sekilde taksim, ordan da kocamustafapasa dolmuslari.

  • jack n brooks  (01.09.15 23:13:26)
marmaray'a hiç binesim yok aslında gerçekten, bunu düşünmüştüm. bütün cevaplar da marmaraylı :)

  • tepedeki psychedelic adam  (02.09.15 00:04:07)
O zaman vapur-tramvay-metro (havalimani metrosu)

Geri kalan her sey icin trafi app
  • kuehles blondes  (02.09.15 01:18:52)
3-Kadköy sahilden direkt kalkan otobüsler var.Beykoz otobüsü olabilir. Tüm sahil boyunca keyifli keyifli gidersin. Sanırım 15F idi.
4-Eminönü'ne git vapurla oradan otobüs+teleferik. Hangi numaralar gidiyor emin değilim, otobüs durağında sorabilirsin.

  • jam  (02.09.15 10:53:35)