Yabancı Arkadaşa Vav kolye hediyesi

Sevgili Duyurucular,

2 hafta içerisinde Fransız bir arkadaşımın doğumgünü (kendisi kız ve 30'a basıyor). Onu ziyarete gidiyorum. Giderken elim boş gitmeyeyim hem de doğumgünü hediyesi olur diye ona bir vav kolyesi alayım istedim. Hem oryantal otantik bir şey olur hem de beğenir diye düşünüyorum. Sizce alayım mı? Bir de semazen kolyesi buldum bu nasıl? veya nasıl başka önerileriniz olur? bir de bu tarz şeyleri alabileceğim güvenilir iyi ve hızlı bir internet sitesi önerebilir misiniz? Teşekkürler

hamsa eli simgesi daha popüler avrupa'da.

  • littlejack  (01.09.15 18:05:15)
Vav bana hiç de otantik gelmiyor açıkçası. Arapça bir harf ve son zamanların modası.

Nazar boncuğu ona bin basar.
  • bizkid  (01.09.15 18:33:14)
pasabahceden kirmizi narlardan alabilirsin. emin olmamakla beraber sadece iznik cinilerinde bulunan kirmiziyla ayni ton diye biliyorum, ayrica bereketi ifade eder..

  • jam  (01.09.15 19:46:25)