Atletico Madrid - Galatasaray Maçını Yerinde İzlemek

İstesek eğer;

1. Uçak, otel, bilet olayını kendimiz mi halletmeliyiz?
2. ETS nin deplasman turları daha mı uygun olur?
3. ETS ile giden var mı, kaç günlük götürüyorlar, kaç gün kala açıklanıyor?
4. Kendimiz gidecek olsak maç bileti en güvenilir nereden alınır?

Şimdilik bu kadar ama artar muhtemelen sorularım :)

Fikri olan da mı yok?

  • Aman Sen de  (01.09.15 21:57:00)
galatasaray başlığı altına da yaz bunu. giden taraftar çok var sözlükte.

rerererarara.net te yazan birçok kişi burada da yazar ayrıca.
  • kupigometa  (01.09.15 21:59:23)
hocam ben daha evvel real-atletico maçına gitmiştim. barnebau'da 2013 ekimindeki. o zaman internetten rahatlıkla bileti almıştım. bizim biletixe benzer bir siteydi. biletin parasını kredi kartından ödedikten sonra caixa bank'ın atm'sinden kendi kartımla giriş yapıp bileti çıktı olarak almıştım.

ama şu an nasıldır, şl biletleri nasıl alınır bir bilgim yok.
  • zvonimir  (01.09.15 22:08:17)
Kupigometa sözlükte diyorsun değil mi? Yazar değilim ki.. Biraz daha araştırayım bakalım.

  • Aman Sen de  (01.09.15 23:41:02)