[]

Sineğin Isırdığı Yerin Şişmesi

Günaydın! Geçen gece her yerimi sinek ısırdı. Bir tane de elimin kenarında var. Sadece o çok fena şişti, hala da şiş. Hatta şiş yerlere dudağımı değdirince baya da sıcak olduğunu hissediyorum. Şu an da işteyim. Ne olmuştur elime? Neden sadece bu şişti ki bu kadar? Ne yapayım dostlar?
 
sineğin orayı ısırdıktan sonra bıraktığı yabancı sıvıya karşı vücut antikor üretir ve orayı korumaya alır, şişliğin nedeni bu


  • dahili meddah  (01.09.15 09:01:43) 
Aynısı bana iki sene kadar önce olmuştu. Beklettikçe daha da şişiyor. Davul gibi oluyor. Birkaç parça buz al, sonra bir bezle sar. 1-2 gün yapabildiğin kadar yap bunu. Sonra şiş iniyor.


  • sesee  (01.09.15 09:09:33) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.