Bu paraya hangi iş kurulur?

merhaba

30 bin TL'ye nasıl bir iş kurardınız?

teşekürler.

avmlerde mısır şeysi standı açardım, 30 bin TL'ye iş kuruluyor mu yahu?

  • fatihdr  (01.09.15 00:00:53)
tantuni, çiğköfte, karışık ızgara vs gibi yerler açılabilir çok rahat.

  • kupigometa  (01.09.15 00:06:23)
doner + pide

  • yuz kiloluk bir zenci  (01.09.15 00:07:39)
emlakçılık artı bir i.nelik pointi gerektiriyor ama emlakcılık derim. alsat alsat.

  • anonymice  (01.09.15 00:09:26)
Bu tip sorularda şehir belirtmek gerekir. Zira İstanbul'da iş kurmakla Yozgat'ta iş kurmak aynı maliyette olmayabilir.

  • grgn  (01.09.15 01:18:38)
Su bayiliğini alırdım.
İstanbulda munzur suyu bayisi yok nick de karl marz hem tam senlik.

İnşallah bayi açarsın beykoz gibi bir yerde açsan bütün anadolu avrupanın bir kısmına servis edersin.

Göreyim seni hocam dediğim gibi istanbulda bayiliği yok.
  • cenkertem.afc  (01.09.15 01:22:57)
Mısır standları avm açıldığı anda kapmayla ilgili birazcık... Onu geç derim. Emlakçılık olabilir. Ama emlakçı dediğin adamın en azından bi doblosu olmalı. Dükkan ve kirasını da düşününce 40-50'ye çıkabilir masrafın ilk yıl için. Ama değer bence.

Çiğ köfteciler nasıl batmıyor anlamış değilim. Eğer sen anladıysan gir o işe ama benim gibi anlamadıysan uzak dur :)

Izgaracılık işleri için de usta gerekiyor. Eğer o yetenek sende yoksa ustaya vereceğin maaş seni batırır zaten 30 bin liralık bi girişimde.

Döner ve pide de Izgaracılıkla aynı. Ki pide çok daha ayrı bir ustalık istiyor.

Bence "vending machine" işine gir yerleri ayarlayabilirsen.
  • scent of a pastrami  (01.09.15 01:26:31)
Avmlerde telefon kılıfı standı aç. Bizim bir müşteri vardı çoğu avmde standı var adam deli para kaldırıyor.
Aliexpress gibi siteden alıyorsun 1 dolara 5 tane burada tanesini 10 liraya satıyorsun. Deli gidiyor zaten. tablet kılıfı, laptop kılıfı v.s. ekleyebilirsin.

  • six packsiz  (01.09.15 08:41:32)
bildiğim işi kurardım.

  • Frederick Co  (01.09.15 09:39:14)
fresh meyve işi. mesela bir ananas olayı var, evlere şenlik :)

eksisozluk.com

bunun gibi çeşitli meyveleri dilimleyip tezgah açıp satabilirsin. kar marjı çok yüksek.
  • markasiz  (01.09.15 09:42:17)