Bu filmler izlenir mi

2-3 yıl önce birkaç yüz tane film indirmiştim. Genelde o zamanlarda çıkan filmler. sinema dergisinde görüp merak edip indirdiğim birkaç tane film var. Arşive bakarken şunlar çarptı gözüme izlemediğim:

Tinker, tailor, soldier, spy
The girl with the dragon tattoo (2011 yapımı olan, daniel craigçin oynadığı)
We Bought a Zoo
One Day

Bu aralar klasiklerden iyi filmler izlediğim için seviyeyi düşürmek istemiyorum. İlk 2'sinin iyi olduğunu tahmin ediyorum. İzleyeyim mi ne dersiniz?

Bu ilk 2 filmden beklentilerim: Çok fazla aksiyon olmasın, merak uyandırsın. Dram da varsa hemen izlerim zaten.

Teşekkürler.

Hepsi çok iyi.

İlk ikisi gizemli ve gerilimli, son ikisi romantik ve dramlı filmler.

Edit: Tabi "Of hayatımda izlediğim en iyi filmdi" demezsiniz, ama çok iyiler.
  • whimsical  (31.08.15 22:58:31 ~ 23:07:50)
hepsi çok çok iyi değil ama hepsi izlenir.

  • ra amin ka  (31.08.15 23:02:36)
hepsi berbat, izenmez diyerek seni kafa karışıklığına sürüklemek isterdim ama diyemiyorum. izlemedim hiçbirini.

  • himmet dayi  (31.08.15 23:09:32)
ilk ikisi epey güzel.
one day de onların arkasından gelir, kötü değil.

  • bir fincan kahve ile film izlemek  (31.08.15 23:19:37)
2. güzel

  • baal  (31.08.15 23:42:24)
dragon tattoolu kizin ikisi de iyiydi bence. izlenmeye deger evet.

  • jam  (31.08.15 23:45:10)
the girl with the dragon tattoo güzel bi film izlenir. Dediğin gibi aynen çok aksiyon yok ve merak uyandırıyor.

  • vavien  (01.09.15 01:52:44)
Tinker, tailor, soldier, spy'ı çok büyük beklentiler ile izlemiştim ama epey sıkıcı buldum. Tamam film kaliteli, oyunculuk tartışılmaz; fakat iç sıkıntımın pik yaptığı bir anda izlemeye koyuldum ve doğal olarak filmin kasvetli havası her şeyi daha da berbat etti. Yine de sana izleme diyemem.

  • köstebek kurabiye  (01.09.15 10:44:44)
@köstebek kurabiye
E John le Carre hikayeleri kasvetlidir ama.

  • whimsical  (01.09.15 17:12:14)
@whimsical evet biliyorum. yine de merak ettiğim için bir şans verip izlemek istemiştim.

  • köstebek kurabiye  (02.09.15 13:47:44)
@köstebek kurabiye
"şans vermek istemiştin"? peki. :)

  • whimsical  (02.09.15 15:26:35)