kadıköy'den capitol'e toplu taşımayla gidiş

en kolay, zahmetsiz, insanlarla çok muhatap olmayacağım şekilde nasıl gidebilirim? yani böyle bişey yok herhalde ama yine de bi sorayım dedim. sabah-akşam iş saatlerinde gidilecek. zamanın uzaması pek de önemli değil. normalde de nasıl gidildiğini yazabilirsiniz hangi minibüs, otobüs vs.

en rahatı bağlarbaşı'ndan geçen kadıköy-üsküdar dolmuşları olsa gerek. 12A otobüsü de çok dolu olmaz sanırım.

  • whoosie  (31.08.15 12:46:18 ~ 12:47:40)
rıhtımda köşede iş bankası var ya, onun az ilerisinde yazıcıoğlunu da geçince caddede dolmuşlar var onlardan bi tanesi zeynepkamile gidiyor oturduıun yerden 20 dk sonra capitoldesin

  • neira  (31.08.15 12:47:47)
- söğütlüçeşmeye yakınsan metrobüs'le altunizade ve 10 dk yürüme.
- rıhtım opsiyonu için 13,14,13B, 14R, 14K,14F vs. gibi araçlarla 10-12 dk'ya capitol.
-veya minibüs sanırım direk koşuyolu'ndan capitol'un ordan çıkıyor. en hızlı bu olabilir. minibüsçüleri sevmediğim için tavsiye etmem. sinir stres sahibi olursun.
  • widee  (31.08.15 12:49:25 ~ 12:50:42)
sarı dolmuşlar. kadıköy-bağlarbaşı. önünde inersin.

  • pokerface  (31.08.15 13:56:22)
ilaveten, kadıköy'den kalkan capitol minibüsleri var.

  • lamentoftheperishingroses  (31.08.15 15:40:40)
@lament
nasıl capitol minibüsü? ücretsiz mi? saatleri filan var mı acaba bi yerde, nerden kalkıyor vs.

  • tepedeki psychedelic adam  (31.08.15 15:52:30)
benim bildiğim kadarıyla acıbadem-koşuyolu-altunizade çevresine servis var.

  • pokerface  (31.08.15 17:23:19)