Black Books

dizipub'da yayınlanıyor. Acaip enteresan bir dizi. absürd komedi tarzı. ingiliş styla.
Tavsiye ederim.
Soru: izleyen var mı? dusunceleri alabilir miyim?

Ben de dün gorup dort bölüm izledim. Bana gore değil.

  • damdanakan  (30.08.15 23:08:28)
ben de yeni bölümleri yayınlanıyor sandım heyecan yaptım.

bunu sevdiysen how not to live your life dizisini de izle. onu da seversin kesin.
  • cthulhu  (30.08.15 23:12:12)
ilk bölümü çokzeldir. gerisi de öyle gerçi. kısacık sürmesi fena bi.

  • devilred  (30.08.15 23:14:37)
izlediğim en güzel dizilerden biriydi. simon pegg'in olduğu bölümü daha dün akşam izledim tekrar. yani bölüm derken, youtube'da bölümden alınmalık 10 dakikalık bi şey. zaten komedi dizisi olduğu için spoiler mpoiler pek tadını kaçırmıyo, tavsiye ederim. ingilizce yalnız altyazı yok,

www.youtube.com

adam toplasan 20-25 dakika oynamıştır ama benim için dizinin en efsanevi karakteri. hiçbi şey yapmayıp sadece konuşsa bile o mimik ve ses tonuyla kahkaha attırır.
  • der meister  (30.08.15 23:15:44 ~ 23:16:13)
Bernard Blackizm felsefem oldu o diziden sonra izlemek ne demek...

  • ra amin ka  (30.08.15 23:36:36)
burda kisa komedi soranlara verilen ilk ya da ikinci tavsiyedir genelde.

  • brkylmz  (31.08.15 00:00:53)
adamı sigara-şarap bağımlısı yapar, ben arada sırf bu diziyi izlemek için şarap alıyorum ki izlerken keyifli keyifli içeyim

  • yazmamaya yemin eden adam  (31.08.15 01:01:42)
çok oluyor izleyeli, ben severim.

  • whimsical  (31.08.15 01:12:56)
gülme efekti çok sinir bozucu açıkçası bu klasmanda spaced çok daha iyiydi

  • feykalade  (31.08.15 22:10:27)
@feykalade
Black Books stüdyoda seyirci önünde canlı çekiliyordu, efekt değil yani. Tabi yine de olmaması daha iyi olur muydu tartışılabilir. Ben sonradan eklenmediğini belirteyim dedim.

  • whimsical  (31.08.15 22:54:32)