Evlenmeden önce skor eşitlemek aldatma sayılır mı?

Mesela uzun süredir sevgili olduğunuz ve evlenmeyi düşündüğünüz kız arkadaşınız sizden önce 7 kişiyle beraber olmuş. Siz ise ondan önce sadece 3 kişiyle birlikte olmuşsunuz...

Evlendikten sonra kompleks yapıp bu durumu kafaya takmak yerine evlenmeden önce hazır yüzük takmamışken gidip 4 kişiyle birlikte olsak aldatma sayılır mı bu? Evliliği olumlu etkileme olasılığı da var psikolojik olarak. Biraz daha masumane oluyor sanki bu şekil düşününce...

sevgilin varken başka biriyle birlikte olmak = aldatmak.

  • leni 09  (30.08.15 20:04:48)
psikoloğa görün

  • eksimeksi  (30.08.15 20:05:04)
hiç de masumane olmuyor. gayet de aldatma sayılır. ayrıca birlikte olduklarım çetelesi tutmak, bunu skor olarak görmek ve hatta eşitlemeye çalışmak için çaba sarfetmek oldukça iğrenç bir düşünce.

  • rheia  (30.08.15 20:05:54)
sayilmaz. hatta erkek skor olarak onde olmalidir. bu isin raconu budur.

  • gencliginde metalci dovmus hikmet amca  (30.08.15 20:06:48)
oha!

  • e haliyle  (30.08.15 20:07:59)
ciddiysen allah sana akıl fikir, eşin olacak talihsize sabır versin.

  • der meister  (30.08.15 20:08:45)
erkek skor olarak önde olmalı
hımm erkek skor olarak önde olacak kadınlar hep geride kalacaksa erkekler kiminle yatacak?
a) seks işçileriyle ocağınıza incir ağacı mı dikeceksiniz? yapmayın beyler
b) birbirleriyle?
hıım susuyorum.
  • niye ama  (30.08.15 20:08:47)
ahah başka bir başlığa bunu düşünerek "egonu tatmin etmeden evlenme" yazdım az önce. Eğer böyle düşünüp kafaya takıyorsan evlenme, 4 kişiyle birlikte ol, sonra yeni birini bul.

tabii ki aldatmak.

edit: benim kafaya taktığım şey şu, illa sikiş sokuş değil, kadınlar en güzel oldukları 20-30 yaş dönemlerinde "beğeniliyorlar" ve tatmin oluyorlar, egodan bahsediyorum. Erkekler genelde daha olgun 25+ hatta 30 üstü olduğunda oluyor bu. O zaman da genelde evli oluyorlar. Evlenince aldatan erkeklerin en büyük olayı bu bence, önce egonu pipini artık neyse tatmin edeceksin sonrası evlilik...
  • rodriguez2  (30.08.15 20:10:59 ~ 20:12:34)
Skor falan diye dusunen kafa yoran biri evlenmesin zaten. Yahu millet nasil aile kuruyor anlamiyorum ki.

  • isott  (30.08.15 20:49:05)
1.evlilik bir yarışma olmadığından, yarışa eşit başlamak gibi durum gereksiz.
2. birlikte olunan kişiler skor değildir.
3. sevgiliniz varken mazaret, bahane ya da gerekçe ne olursa olsun başka birileriyle beraber olmak aldatmaktır.
4. mümkünse siz evlenmeyin.
  • halanne  (30.08.15 21:09:02)
7 dedigine inanma, 50 vardir.

(50 normal bir sayi oldugunu insanlar onaylayacaktir)

Skor esitleme imkanin varsa yap sende.
  • stevie  (30.08.15 21:32:19)
Kardeşim böyle düşüneceksen evlenme. Bu ne böyle ya.

  • alexandra anastasia lisowska  (30.08.15 21:38:28)
nasıl insanlar var lan dünyada.

  • peace.on  (30.08.15 22:02:24)
Erkek olarak cevabım eşitlemen veya daha fazla skor yapman lazım yönünde. Ezik kalma kızın yanında.

  • kelepir  (30.08.15 22:18:56)
eşitleyebilirsin daha evlenmemişiniz. ama o 7 değildir 10-11 e eşitle sen.

doğru rakam veren kız görmedim daha ben.
  • bialo czerwoni  (30.08.15 22:23:23)
7 resmi açıklanan rakam mı asdafsfdgdh.
Ezik kalma 12-13 felan yap

  • Frederick Co  (31.08.15 10:12:42)
matematik bu degil

  • bryan fury  (31.08.15 10:15:26)
aldatmayı geçtim gerizekalılık sayılır. evlenmesin bu kafadakiler.

  • kül  (31.08.15 10:54:44)
yaş kaç senin ne bu böyle ergen gibi, evleneceğim dedin kadın bu bikere, ayrıca senden öncesi seni ilgilendirmez diye düşünüyorum, önemli olan seninleyken yaptıklarıdır

  • john  (31.08.15 11:37:59)
kenetlenirsen skora denge getirirsin. şimdi onlar düşünür. bu kadar da olmaz dedirtir.

  • uuth  (31.08.15 11:40:20)
yuh la. onun 7 sevgilisi olmuş benim 3 hesapları değişik kafalar posta hesabına kadar gider. mantıklı değil bu düşünce.

  • andy kaufman  (31.08.15 12:32:42)
dayanamadım tekrar yazıyorum.

o 7 ahahahah hadi 7hahahaa diyelimki sadece 7hahah kişi ile beraber olmuş olsun. ki 50 gerçekten normal bir sayı bir kız için. sor biraz yakınlarına ne bileyim. neyse 7hahah kişi ile beraber oldu ya..

ya hepsi uzun süreli ilişki ise? sorsan
biri ilişki sayılmazdı zaten.
diğeri kısa sürdü.
öbürü sevgili olduk bir defa görüştük uzak mesafe idi sonra arayıp sormadı
bir tanesi uzun sürdü işte o da askere gitti çok değişti.
diğeri ilki idi o yüzden uzun sürdü.
belki bir de taciz, tecavüz serpilir araya. oldu bitti..

sen 3 kişi ama 1 tanesi ile 1 kez.. diğeri ile 3-5 kez seviştin muhtemel. şimdiki ile de 50-100 belki..

o hadi 7hahah doğru olsun.

7x100 defa=700 defa başkası ile.. sen 4 defa başkası ile..

toplam
o=800 defa
sen=104 defa

skor böyle eşitle
  • stevie  (01.09.15 19:02:43 ~ 19:05:10)