Lazerle Göz Ameliyatı

• Dünyagöz hastanesi: Sözlükteki lazerle göz ameliyatı başlığında özellikle etiler şubesinde tedavi olmuş birçok yazar var.
• İstanbul cerrahi: Sinan göker'in bulunduğu hastane. Hem çok iyi hem çok kötü yorumlar var. kafam karıştı)
• Beyoğlu göz.

1) Hangisini önerirsiniz? Siz nerede ameliyat oldunuz?
2) Ameliyattan sonra "Keşke daha önceden ameliyat olsaydım" mı dediniz yoksa pişman mı oldunuz? Ameliyat sonrası pişman olan tanıdığınız var mı? Varsa ne tür sorunlar yaşadı?

ben etiler dünya gözde olmayı planlıyorum şahsen

  • cokponcik  (30.08.15 16:01:32)
1- kudret goz hastanesi, kadikoy. istiyorsan doktor ismi de verebilirim.
2- keske daha onceden olsaydim diye bir sey hissetmedim, goz numaramin ilerlemesinin durmasini bekledim.

  • baldur2  (30.08.15 16:04:51 ~ 16:05:30)
fikrim yok ama araya kaynak yapıp sorayım duyuru sahibinden özür dileyerek fiyatlar ne civarda? sordunuz mu?

  • sibertenik  (30.08.15 16:37:12)
daha sormadım da sözlükten okuduğum kadarıyla 2500-4000 TL arası bir şey sanırım.

  • sweet child o mine  (30.08.15 16:41:05)
@sibertenik
1,5 sene once 2200 tl civarinda bir seye olmustum

  • baldur2  (30.08.15 16:56:30)
teşekkürler, daha fazla gibi kalmış sanki aklımda geçen yıllardan. demek ki teknoloji iyice yaygınlaşmış.

  • sibertenik  (30.08.15 17:12:40)
Sayı Duyurusu Bende takipteyim. Güncel bilgileri yazalım lütfen.

  • dunyatuhaf  (30.08.15 19:25:16)
Sayın Duyurusu, Bende takipteyim. Güncel bilgileri yazalım lütfen.

  • dunyatuhaf  (30.08.15 19:25:45)
@sibertenik

benimkisinden daha ucuzlar da vardi hatta. 1700 civarina falan.
  • baldur2  (30.08.15 20:51:07)
Hastane bilmiyorum ama iki Yöntem var.p.r.k ve lasik.ben prk yaptırmıştım yılbaşında.

  • nadalforever86  (31.08.15 02:57:55)
şuraya yazdım daha yeni, bak...
www.eksiduyuru.com

sinan göker der geçerim...
muayeneyi o yapmaz, ameliyat öncesi kısa bir görüşme yapar açıklar olayı filan... ama işinde iyidir.

hastanede çok sıra beklendiği, çok pahalı olduğu vs. doğru ama önemli olan sadece ameliyat süreci ki 1 gün hastanede biraz sıkıntı çekmek sorun değil ömrün boyunca kullanacağın gözlerin söz konusuyken. en deneyimli doktor kendisi türkiyede...

bu arada söylenen ameliyatta sorun olursa sorumluluk reddiyle ilgili kağıt imzalatılması olayı yalan, öyle bir şey imzalatılmadı. aksine anlaşmadaki madde göz numarası 1 numaradan yüksek kalırsa ve kornea uygun olursa düzeltme için ikinci ameliyatın ücretsiz olacağını belirtiyordu.

ayrıca not, ameliyat olup pişman olan 1, memnun olan 4 tanıdığım var.
pişman olan da 10 yıl kadar önce eski teknolojiyle yaptırmış, ucuza kaçıp şuan adını hatırlamadığı ortalama bir doktora yaptırmış ve göz kuruluğu ile tam numara düzelmemesi gibi sorunları olan birisi. göz numarası sabitlenmeden olmuştur belki bilmiyorum... beni vazgeçirmeye çalışmıştı da pek takıp dinlediğim biri değildir işte, mantıklı davrandığı söylenemez...
  • ucan spagetticanavari  (31.08.15 03:02:04 ~ 03:04:23)
benim gittigim bi goz doktoru var.
herif kapkalın gozluk kullanıyor.
sorunca her goze lazer olmaz diyor.
insan kıllanıyor haliyle.
  • titiraprap  (31.08.15 03:13:41)