Ne yapsam?

Selam duyurunun sosyal insanları:)

2 çocuklu 9 yıllık evli bireyim. Aslında sosyal hayat canlı idi ama hep kendi çevremden evli arkadaşlarla plan yaptığımızdan bekar hayata ciddi uzak kalmışım:)

Bugün hanımı ve çocukları tatile yolladım, evde bi hüzün çöktü. Nereye gitsem ne yapsam çok da bilemedim. Lokasyon: Antalya, mekan falan önerisine gerek yok. Aktivite önerseniz süper olur.

Bugün Yürü yarın at binmeye ya da rüzgar sörfü Öğrenmeye başla

  • EXXE01  (29.08.15 19:04:03)
10 km hafif tempo koş

  • cenkertem.afc  (29.08.15 19:05:56)
@cenkertem zaten aktif spor yapıyorum, 1 hafta boyunca kendimi zararlı diye yapmadığım alkol/yemek vs. gibi şeylere adamayı planlıyorum yöntemi bulamadım:)

  • hadi hadi  (29.08.15 19:11:31)
çocuklarının sevebileceği kendi ellerinle yapabileceğin bi şey bulsan, ne bileyim oyuncak ev vs. orası artık senin yaratıcılığına kalmış

  • tunachu  (29.08.15 19:14:32)
@tunachu kendim için bişeyler yapayım istiyorum. Şimdi Max Payne satın alıp oyunu en baştan bitirmek geldi aklıma:) Zamanında çok sevmiştim, umarım alırım aynı zevki:)

  • hadi hadi  (29.08.15 19:16:41)
koffhner mi ne var, oraya git hemso.
trdeki tek ev yapimi bira seysi.

  • chaotic good  (29.08.15 19:17:22 ~ 19:19:13)
@chaotic good tek değil, Alanya'da Red tower var, onlar da kendi biralarını kendileri yapıyor. İstanbul/Ankara'da da vardır illaki diye düşünüyorum. Konyaaltı'ndaki şubeleri Rus müziğine bağladı çok keyifli değil. Lara şubesi de bugün Cumartesi olduğundan arıza yapar damsız muhabbetinden. Hiç çekemem kaprislerini:)

  • hadi hadi  (29.08.15 19:21:24)
valla tek diyolardi, demek ki ilkmis o zaman :)
biralari yiyecekleri eve al, skyrim oyna!

  • chaotic good  (29.08.15 19:28:47)
@chaotic good aldım zaten biraları, Max Payne iniyor, keyif vermezse skyrim oynarım:)

  • hadi hadi  (29.08.15 19:31:28)