Erkekler neden kol cantasi ya da benzer bir sey tasimiyor

Arkadaslar biz neden her seyimizi ceplerimize sikistiriyoruz? Kulaklik, sarj cihazi, kitap, parfum vs. yanimizda olmasini istedigimiz seyler ve bunlari cogu zaman yanimiza almiyoruz. Ya da siz aliyonuz da bana mi haber vermiyonuz olum? Bakin oyle bi sey varsa ve soylemiyosaniz cidden cok kirilirim, odama kapanip yastigimi yumruklarim.

çanta kullanan çok erkek var. yandan asmalı çanta kullanıyorlar genelde kötü de durmuyor

  • sta  (29.08.15 14:42:51)
Erkeklere cok yakisan bir sey aslinda ama sordugumda tam tersi cevaplar almistim. Guzel durmayacagini dusunuyorlar heralde. Aslinda cogzel.

  • rayde  (29.08.15 14:45:47)
şahsen ben kullanıyorum, gezerken veya bir yere giderken ellerim serbest olsun istiyorum. kimisi var cüzdanını ve telefonunu elinde taşıyor resmen. eziyet. e pantolon da bir yere kadar, rahatsız ediyor. alıyorum sırt çantamı, ufak portatif bir şey, içine kulaklık, kitap vb. şeyleri koyup geziyorum. mis gibi oluyor vallahi.

  • sansar  (29.08.15 14:49:48)
messenger bag/postacı çantası diye tabir edilen modellerin bazıları fena durmuyor hatta çok güzel de duranları var.

  • weeping guitar  (29.08.15 14:50:23)
aynen, messenger bag güzel oluyor.

hatta şunu kullanıyorum; 25.media.tumblr.com

her şeyin üstüne gidiyor resmen
  • sansar  (29.08.15 14:53:33)
ben bu ikisini kullanıyorum
www.cantauzmani.com

cdn4.n11.com.tr
  • dafuq  (29.08.15 14:56:40)
ben cüzdan bile taşımıyorum. ehliyet, banka kartı alıp çıkıyorum dışarıya. bu ikili bana yetiyor. eğer dışarıda yakın bir kız arkadaşla buluşursam cüzdan, anahtar vs alıyorum ama taşıması için onun çantaya koyuyorum. kız yoksa almıyorum onları yanıma. sevgilim oldugu zaman neyim varsa onun çantaya atıyorum zaten. allahtan utanma duygum var yoksa hırkamı falan veririm ayıp olur diye vermiyorum.

çanta taşıyan çok erkek var. cemaatçi abiler küçük çantalar taşıyorlar. yazlıkçı dayılar belden takılan çanta kullanıyorlar. üniversiteli bebeler postacı çanta kullanıyorlar. resmi abiler evrak çantasına benzer çanta kullanıyorlar.
  • günayyıl  (29.08.15 14:58:00)
ahahaha

"çanta taşıyan çok erkek var. cemaatçi abiler küçük çantalar taşıyorlar. yazlıkçı dayılar belden takılan çanta kullanıyorlar. üniversiteli bebeler postacı çanta kullanıyorlar. resmi abiler evrak çantasına benzer çanta kullanıyorlar."

baya iyi tespitler var :D
  • sansar  (29.08.15 14:59:33)
Ben de anlamıyorum erkekler neden çanta kullanmıyorlar, ama bu aralar gündemde bu çanta olayı. Hazır erkek modası çantaya el atmışken tarzınıza uygun olanlardan edinin bence.

www.zara.com

"Match with" kısmına takılmayın da mesela ben sevgilime şundan hediye ettim çile çekiyor diye: www.zara.com

Hatta şunlar daha bir güzelmiş de ben aldıktan sonra gelmişler:
www.zara.com
  • whimsical  (29.08.15 15:00:53 ~ 15:06:46)
taşıyan taşıyor: sırt çantası, bel çantası, el/evrak çantası, omuz askılı çanta her türden kullanan var.

  • neseranni  (29.08.15 15:08:56)
sırt çantası ve postacı çantası kullanabilirsin.
özellikle postacı çanta gayet yakışıyor hem. ben beğeniyorum çantalı erkekleri <3

  • somethinginthewayshemoves  (29.08.15 15:27:27)
decathlon'dan 20 liraya kucuk bir sirt cantasi aldim. her sey icine sigiyor. 13" mbp bile...

  • alperz  (29.08.15 15:42:53)
Ben sırt çantamla geziyorum üstelik daha geniş

  • Traveller  (29.08.15 16:22:17)
ben genelde kız arkadaşlarımın eski çantalarını kullanırım.

sokakta biraz değişik tepkiler alıyorum ama yapacak bi şey yok. alıştım.
  • kosun lan mevzu var  (29.08.15 16:30:59)
Ben canta tasiyorum??
İnan ben de merak ediyor canta tasimadan hayati nasil devam ettirebiliyorlar.

  • stavro  (29.08.15 16:41:56)
cunku "ipne" soylentileriyle canimizi sikmak istemiyoruz.

  • gencliginde metalci dovmus hikmet amca  (29.08.15 17:23:35)
bu arada aldım ben bi tane postacı çanta, baya tatlı bi şey çok kullanışlı. alın arkadaşlar, cephanelik gibi dolaşmayın.

  • bi sey dicem  (02.09.15 22:03:44)