[]

Starcity Avm

Taksim'den buraya en kolay nasıl gidebilirim? Sanırım Metrobüs geçiyormuş, taksime en yakın Metrobüs Durağı nerede vardır? Şimdiden teşekkürler.
 
Metrobus geçmiyor önunden. Taksimden mköy ordan metrobus. Metrobusten yenibosnada ineceksin. Ordan halkalıdan geçen minibuslere bineceksin. Starcityde inicem dersen indirirler. Yalnız tam önunden geçmiyor minibus biraz yürüyeceksin.
Paran varsa yenibosnadan taksi yap. Yürüme yolu biraz kötü

  • ayhsegul  (29.08.15 08:51:27) 
metroyla yenikapı, ordan havalimanı metrosuyla yenibosna. sonrası ayhsegul'un dediği gibi.


  • merhum  (29.08.15 09:15:38) 
taksim'den 73 Yenisbosna Metro - Taksim otobüsüne bin, kuleli durağında in. zaten herkes inecek orda, son durak sayılır. indiğin yerde starcity minibüslerini sor. en kolay yolu bu.


  • tuzzluk  (29.08.15 10:48:07 ~ 10:48:53) 
en mantiklisini acikliyorum bir yenibosnali olarak:

metroya bin. gayrettepede in. yeryuzune, yani zincirlikuyuya cik. oradan gelen bos metrobuslerin birine otur rahat rahat yenibosnaya gel.

yenibosnada beyaz tabelali minibusler var. onlar cok yakinindan geciyorlar. zaten daha yakindan geceni yok.

sevgiler.
  • bohr atom modeli  (29.08.15 11:36:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.