[]

çakı

Çakı alacağım. 3 seçenek var

Victorinox ekonomik tip
Victorinox anahtarlık olan minnacık
Leatherman micr

Aslında ben minik anahtarliha takma lik istiyorum. Fakat bu başlık altında victorinoxun baya kötü bence f/p değil leatherman da nereden alsam bilemiyorum internette çok değişken fiyatı otjinalliğine guvenemedim

 
victorinox rescue tool kullaniyorum bugune kadar beni hic uzmedi. Yeri geldi agac kestim testeresiyle yeri geldi pet siseyi portakal kabugu gbi soydum. victorinox can dir. Ama kazik yerlere dikkat, ben zamaninda 175 e gittigidiyordaki guvenilir bi saticidan almistim. Su an fiyati 300 kusur. size de tavsye ederim gittigidiyor ya da sahibinden de orjinal urunleri ucuza satanlari bulun direk onlardan alin.


  • rentts  (28.08.15 22:04:06) 
her türlü leatherman, victorinox iyi bir marka ama leatherman bu işin her türlü kralı. karaköyde güllüoğlunun yanında bir kamp malzemleri satan yer var orada alabilirsin.


  • quick draw  (28.08.15 22:09:09) 
Lokasyon ankara


  • kablelvuku  (28.08.15 22:27:22) 
www.meydanav.com online mağazasına bir bak. bahsettiğim yer burası.


  • quick draw  (28.08.15 23:41:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.