Muğla akbük

Bu akbük tam olarak nerede? Bana bir koordinat verir misiniz? Güzel midir ayrıca? 60km yol gidip gelmeye değer mi?

değer
gökova merkezden orman kampının arkasından giden bi yol var
bi de mugla merkezden gelen bi yol var
ben ilkini tavsiye ederim
mugla marmaris yolunda sakarı indikten sonra gökovaya dönün, orman kampını bitirdikten sonra 30km virajlı bi yol. bu arada yolda da denize girilecek güzel yerler var

sonunda ulaştığınız yer eğer çok kalabalık değilse kaliteli cennetimsi bir plaj, ufak çakıllı olan denizinden mütevellit suyu berrak, ama asıl önemlisi etrafınız yemyeşil. benzer yerlerin(akyarlar-kaş) etrafı hep çorak alanlarla doludur. türkbükü-gündoğan gibi falezli de değil burası, güzel bi deniz işte
  • sameidiot  (28.08.15 11:50:17 ~ 11:51:11)
google da akbük koyu diye aratın göreceksiniz. Çok güzel minik bir koy. Kumu ufak deniz kabuklarından oluşuyor, ama suyu çok güzel. birden bire derinleşiyor.
Biz Akyakada tatil yaparken buraya günübirlik gitmiştik denize girmeye.

  • innerbliss  (28.08.15 16:59:26)