Kedililer bi bakın hele

Şimdi iki adet minik danam var evde. İkisinin de sırtında ufak şişlikler var. Bi kaç hafta önce aşı oldular. Aşıdan olabilir mi? Birini alıp istanbula götürecem sorun olur mu ki? Kist falan değildir di mi ay olur olmasın lütfen

Eğer elleyince oynuyorsa muhtemelen bezedir. Aşılar yapıyor bazen öyle.

  • once  (28.08.15 10:22:30)
aşı yüzünden olabiliyor. benim köpeğimin sırtında hala var geçmedi ufak bir şişlik. parmağımla kaydırıyorum hafif sağa sola. kaldı öyle.

  • innerbliss  (28.08.15 10:47:29)
Bunların ki de oynuyor bi de ikisinde de aynı yerde var. Aşıdan dır o zaman ne zaman geçer ki. Bi de çok saçma nasıl yapar veteriner bunu.! Nasıl bir aşıdır bu

  • nymphe  (28.08.15 15:00:17)
biraz bekleyin inebilir. Bizimkinin aşılarını annem yaptırıyor, o şişlik hangi aşıdan kalma bilmiyorum, belki de yeni bir aşıdır zmanla geçer.
ama panik yapacak birşey değil, yani canının acımadığını biliyorum çünkü köpeğim en ufak canı acısa Vıykk lıyor. ama o şişlikle oynuyorum sesini çıkarmıyor umursamıyor.

  • innerbliss  (28.08.15 16:35:10)