Erkeklere soru: Göğüs kıllarınızı kesiyor musunuz?

Çok biçimsiz halde benim göğüs kılları. Tam bir görüntü katliyamı. Zamanında bir kere seyreltmeye çalışmıştım makineyle de bir şeye benzememişti. Sıfır kesip oğlan gibi dolaşmk da istemiyorum.

Siz kesiyor musunuz kıllarınızı? Kesiyorsanız ne kullanıyorsunuz? Traş makinesiyle mi yoksa jiletle komple sıfırlıyor musunuz?

Yakiyorum ben biraz kotu kokuyor ama sinek kaydi oluyor ve cok daha hizli ve zahmetsiz.

  • floydian  (27.08.15 20:13:20)
sırtıma ağda yapıyorum göğüstekileri kısaltma makinesiyle kısaltıyorum.

sadece avuç içinde ve ayak tabanımda kıl yok. o yüzden bu konuları çok iyi bilirim.
  • kosun lan mevzu var  (27.08.15 20:15:20)
seviyorum ben kıllarımı.

  • dinsiz adam  (27.08.15 20:15:44)
  • shotgunwoman  (27.08.15 20:15:58)
asla ve kat'a

  • mermize  (27.08.15 20:18:59)
ben kesmiyorum. tüysüz de değilim çok kıllı da. tam ayarında, süs gibi. memnunum kendisinden. şunun az seyreği,

galeri.uludagsozluk.com

tabii sadece göğüs kıllarım benziyo till lindemann'a, gerisi yok jsfjsk. kesiyor olsaydım şu makinalar var ya onlarla keserdim sanırım. kökünden almadığı için deriyi tahriş edip hayvan gibi sert ve gür çıkarmıyor.
  • der meister  (27.08.15 20:20:15)
makineyle alıyorum ama sıfır almıyorum.

  • anil  (27.08.15 20:20:57)
Ya kıllarımı şöyle anlatayım size, korkunçlu yalnız, 18 yaş altı okumasın.

Şimdi insan aynada kendi görüntüsüne alışınca çirkin olsa da normal gelir ya kendisine, ben yıllardır kılları görmeme rağmen aynada görünce irkiliyorum. Başkası görünce ne düşünüyordur kim bilir.

Şimdi 2 göğüs kaslardan dolayı hafif çıkık. Göğüslerin arasındaki çukur tamamen kıl dolu. Bu kıllar yukarıdan ve aşağıdan meme uçlarına doğru toplanarak birleşiyorlar. Meme uçlarını yarım santim geçip bitiyorlar. Üst tarafa doğru ise koltuk altının bittiği hizadan sonra kılların doğrultusu yukarıya doğru değişiyor. Seyrek bir şekilde boynuma kadar geliyorlar. Sakallar da adem elmamın üzerine kadar geliyor. Arada 2,5 parmak boşluk kaldı. Son savunma hattı... Orası da düşerse göğüs kılları ve sakallar birleşmiş olacak. Korkudan uyku uyuyamıyorum geceleri. Kabuslarla uyanıyorum.

Not: sırtımda hiç kıl yok. hala yaşamak için bir sebep var demek ki...
  • benim adim kerim hepinizi severim  (27.08.15 20:24:13 ~ 20:28:26)
abi siz ne diyorsunuz ben buraya kıllarımın capsini atsam bir daha bu siteye giremezsiniz.

bir gün ifşa yapıcam ama sitenin kapanmasından korktugum için yapamıyom
  • kosun lan mevzu var  (27.08.15 20:25:54)
Yahi kil dedigimiz sey sakal gibi sac gibi imaj yaratmak icin kullanilan bi sey degil ki. Aksine kil bakreriyi tetikleyen terlemeyi tetikleyen bir sey. Koltuk altini kesiyosan. Gogsundekileri de al duzenli olarak. He tabi ben kazak yerine killarimla isiniyorum diyorsan ayri.

  • terspeygamber  (27.08.15 20:32:50)
sevgilimden rica ediyorum tırpanla alıyor sonra bir köşede toplayıp yakıyor

  • nihilist at  (27.08.15 20:48:57)
Lazer epilasyonla azalttirdim. Kokunden yok etmedim. Istedigim miktar ve sekle geldi. Konuyla ilgili sorusu olan bana yazabilir.

Lazerden once birkac kez agda yaptim. Cok aciyor ve birkac gun icinde yeniden cikiyor. Bu yuzden en iyisi lazer.
  • Traveller  (27.08.15 20:54:28)
2 seans lazer yaptırdım hiçbi fark yok.

  • kosun lan mevzu var  (27.08.15 20:57:16)
Iste birkac seans ve kontrolden sonra istedigin duruma gelecek. Kil inatcidir. Bir anda yok olmaz.

  • Traveller  (27.08.15 21:01:43)
Hayir gayet duzgun killarim var memnunum gayet

  • condom kurşunu  (27.08.15 21:09:06)
merhabalar,
erkek değilim.
göğüs kıllarınızı kesin demeye geldim.lütfen kesin. bi de lazer var artık hem çok ucuz.
teşekkürler.
  • jimjim  (27.08.15 21:17:27 ~ 21:18:07)
@jimjim öyle deme kızların çoğu sever kıllı erkek de biraz biçimli olaydı iyiydi.

  • benim adim kerim hepinizi severim  (27.08.15 21:22:33)
ya üzgünüm :(
kandırıyoruz, gerçeği söyleyemiyoruz size.

yani tipe göre değişir ama çok nadirdir epilasonsuz erkeği seven kız.
kıl olayına takmıyorum diyen kızla, kız arkadaşımın bıngıl bıngıl yağlarını, kilosunu takmıyorum diyen erkek aynı kafada.

bi de ben şunun için söylüyorum; bu tip saç baş, kıl tüy işleri kişisel bakıma giriyor her şeyden önce. kategorize etmek, şekilcilik yapmak gibi değil yani. kadın erkek herkes biraz bakımlı olmalı, kendine özen göstermeli.

merinos koyunu gibi gezilmez.

saygılar.
  • jimjim  (27.08.15 21:29:13)
abi genellemeyin. nası kadının kalçalısı makbul ise erkeğin de kıllısı makbul. bence omuzlara sırtlara kadar uzanmadığı sürece erkekte kıl olmalı. hatta birazdan ideal kıl miktar sınırlarını editlerim ;_;

  • shotgunwoman  (28.08.15 16:53:29)
ilk defa 3 hafta önce makineyle sıfır aldım. 3 haftada eski haline döndü :(

  • yatagants  (28.08.15 16:55:56)
Evet (son 1 yildir) boyle daha iyi :)

  • tirt star  (28.08.15 16:56:29)
mobil edit: kız arkadaşımın kilosuna takılmıyorum diyen adamla kıl olayına takılmıyorum diyen kız kesinlikle aynı kafada değildir. kilo biraz az yemek yenerek iki saat yürüyüş yapılarak verilebilecek bir şey. Maliyeti sıfır. herkes gidip üçyüz beşyüz sayıp kıllarını aldırmak zorunda değil. ha kadınlar aldırıyor ama bu da eskiden üç beş kuruşluk hamamotlarıyla falan hallediliyormuş. hadi bunları geçtim ideal sınırlar içindeki bir kıl miktarı gayet seksi bir şeydir. kızların geneli falan sevmiyor değil etrafımda kıl sevmeyen bi tane kız arkadaşım yok. gayet modern bakımlı kızlar. hepsi erkeg dediyin döşü gıllı olacah kafasında. hepimiz nefret ediyoruz da söylemiyoruz gibi bi durum yok. kadın milleti sözünü sakınmaz olm çatır çatır söyler. ;_;

  • shotgunwoman  (28.08.15 16:59:23)
göğsümde kıl yok ^_^

olsa da kesmezdim muhtemelen.
  • reso aga  (28.08.15 17:02:35)
shotgunwoman+1
aşırı ve çok uzun değilse, çok güzel, sexy geliyor bana.
yoğunluk ve uzunluk olarak misal: www.redhairstyle.com

@benim adım kerim, biçimsiz ise ağda ile hepsini aynı yönde aldırmayı dene, bir iki kez aldırınca hepsi aynı yönde çıkmaya başlar. sonrasında fazla yoğun olan yerlere de lazer yaptır, seyrelsin. son olarak makine ile kısalt.
  • peggy  (28.08.15 17:15:00)
@shotgunwoman saolasın bacım moral verdin

  • benim adim kerim hepinizi severim  (28.08.15 17:33:04)
Yeni kisaltmaya basladim tras makinesiyle. Aslinda sifir olmasini isterim ama sifir alirsam jiletle sakal gibi cikar, hic basedemem. Epilasyona gidecegim, tamamen kurtulacagim.

Kizlar seviyor mu sevmiyor mu bilmem de ben sevmiyorum, kurtulacagim killardan.
  • stavro  (28.08.15 17:34:28 ~ 17:36:35)
çeşitli başlıkları olan, uzunluk ölçülü traş makineleri var teknosadan babyliss 69 liraya mı ne almıştım onunla kısaltıyorum ben. 3 ayda bir falan herhalde. Benim göğsümde biraz kıl var çok feci değil, esas bacaklarım hayvan gibi onları da aynı makineyle kısaltıyorum.

Makineyle al gitsin çok güzel ferah oluyor. Tamamen traşlı şekilde kızlar da pek sevmiyor cidden(dediklerine göre) az kıl daha "erkeksi" gösteriyor.

edit: evet kızları boşver özgüvenin artıyor yahu. vücudunu daha çok seviyorsun.
  • rodriguez2  (28.08.15 17:57:49 ~ 17:58:47)
@benim adim kerim hepinizi severim

erkek değilim bende jimjim gibi kes demeye geldim. lazer, ağda hepsi kabulum, orman kaçkını gibi gezmeyin plaj'da safi görüntü kirliliği. kadınlar kıllı sever de büyük ölçüde yalan sadece katlanıyoruz. seveni yok değil ama herkes sevmiyor.
  • kuzey li  (28.08.15 18:06:05)
@kuzey li

moral bozdun bacım tekrardan ya... dalacam yarın makinayla bi seyrelteyim, yönlerini düzeltmeye çalışayım falan...
  • benim adim kerim hepinizi severim  (28.08.15 18:07:19)
Göğüs kıllarım ortalama 4 santim uzunluğunda ve düz. Bildiğin orman gibi. Saç gibi.

"kadınlar kıl sevmez, sadece katlanır" koca bir yalan. Kıllarıma yaptıkları muameleyi anlatsam ağzınız açık kalır. Seveni var, sevmeyeni var. Bu kadar basit.

El cevap: kesmiyorum. İlerde belki sırtıma ağda veya başka bir çözüm bulurum. Göğsüme dokundurmam ama.
  • yirmisantim  (28.08.15 18:44:10)
görselli edit yapmaya geldim

yav hala daha büyük ölçüde yalan diyorlar ben bugüne kadar kılsız erkek seviyorum diyen kız görmedim diyorum ya. ''hatta ne gerek var lan kılsız erkeğe, gay pornocusu gibi ;_;;_;'' diyenler var ya.

görseller üzerinden puanlama yabıyom, sadece kıl miktarını baz alarak kas vs değil

s-media-cache-ak0.pinimg.com 9/10

in1.ccio.co 4-5/10 az, lezzetsiz çipetpet, amatör eğlendirir ;_;

farm5.static.flickr.com hadi bu da 5-6/10 olsun

famewatcher.com 3/10 bildiğin 3

2.bp.blogspot.com 0-1/10 why so gay ;_;

s-media-cache-ak0.pinimg.com 10/10 bildiğin 10 ;_;_;

bonus: i.imgur.com

;_;
  • shotgunwoman  (28.08.15 19:12:07)
@kosun lan mevzu var istemez ;_;

  • shotgunwoman  (28.08.15 19:38:22)
Kildan hoslanan kadin da 200'de 1'dir muhtemelen.

  • stavro  (28.08.15 19:38:51)