[]

Yapışkan lekesi

Hani boyle sticker'i cikartinca altinda yapiskan bir leke kalir ya, onu fazla ugrasmadan temizlemenin bir yolu var midir? Kazimak fayda etmedi. Kaynar suda bekletebilecegim bir sey de degil.
 
yapışkan şeylere buz sürülünce çıkar diye biliyorum ama hiç uygulamsını yapmadım.denemekte fayda var.


  • darkness85  (27.09.09 20:59:33) 
üstüne fön tutabilecegin bir sey mi?


  • shi aila  (27.09.09 21:20:20) 
kolonya,ıslak mendil,aseton bu 3lü her türlü iş görür, üstünde boya filan varsa ve aseton kullanacaksanız çok bastırmazsınız olur biter.


  • kojiro  (27.09.09 22:00:40) 
sert zemin (cam porselen plastik vs) üstündekileri silgiyle silerek çıkarıyorum ben.


  • tungur eezi  (27.09.09 22:16:31) 
Sıcak fön uygulayıp çıkartabilirsin.


  • liaklaim  (04.10.10 20:12:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.