şu kadının saçları nasıl güzel mi sizce?

www.freakenergy.ru

belime kadar kıvır saçlarım var. aynı bu kadının tipinde kıvırcığı. kestirsem mi kıysam mı diye düşünüyorum bu aralar. alnım çok geniş değil yalnız modeli kaldırır mı bilemedim. hadi bana biraz gaz versenize.

annie mac kendisi bu arada merak eden olursa.

kadınlar kulübü mod off. hayırlı forumlar.

Yapma bence..

  • neferkitty  (27.08.15 19:02:31)
kadının saçları güzel değil.

  • devilred  (27.08.15 19:05:07)
öyle bir hata yapma sakın

  • tolga asp  (27.08.15 19:06:29)
haaaarika, bayıldım. keşke benim de kıvır kıvır saçlarım olsaydı. hayal edemiyorum o yüzden konu hakkında yorum yapmıyım.

  • sayns  (27.08.15 19:09:45 ~ 19:10:45)
kadın güzel ama saçlar güzel değil.

  • tetriste cubuk bekleyen adam  (27.08.15 19:20:37)
kendimi çok zevksiz hissettim şu an kimse beğenmedi :d

  • rayde  (27.08.15 19:25:09 ~ 19:25:21)
Ben çok seviyom bu modeli. Aynısı olucaksa yaptır

  • mistreated  (27.08.15 19:33:57)
bence sakın yaptırma. ya da çok tarz biri isen ve bu çılgın modeli günlük yaşama yedirebilecek süper havalı kıyafetlere sahipsen veyahut stilini kökten değiştirebilecek bir durumun varsa yaptır. eğer kendi halinde normal giyinen biri isen bonus kafanın besleme cinsi gibi görünürsün benden söylemesi.

  • köstebek kurabiye  (27.08.15 19:39:05)
Bence güzel.

  • angelus  (27.08.15 19:39:11)
kadında kıvırcık saçı severim ama bu kadına hiç olmamış. ayrıca kıvırcık olacaksa biraz uzun olmalı, öyle bonus kafa herkese olmaz, fotoğraftaki kadına olmadığı gibi.

ayrıca kendi fotoğrafını koyarsan (yüzünü sansürleyebilirsin) daha düzgün yorumlar gelir.
  • henry gale  (27.08.15 19:57:20)
Çok hoş.

  • battal gemalmaz  (27.08.15 20:04:23)
Ben kıvırcık ve dolgun saçları severim. Kadının saçları da güzel. Ama upuzun olsa daha da güzel olurdu bence. Dolayısıyla senin saçlarının da güzel olduğunu, ama kestirince güzelliğinin azalacağını düşünüyorum.

  • long live rock n roll  (27.08.15 20:17:05)
@köstebek kurabiye + 1

şahane model ama bunu kaldırabilecek bir giyim tarzın var mı? varsa hiç durma aşırı tatlı.
  • freya  (27.08.15 20:20:24)
köstebek kurabiye +1

bu hanımefendi gibi olacaksan yaptır, hoş. yok değilsen, olmaz. gitmez. eğer yanlış hatırlamıyorsam bir soru için saç ifşası yapmıştın zamanında. doğru hatırlıyorsam, bence böyle kalsın. bu saç büyük kumar çünkü.

gerçi ben şu kadının saçını çok hoş buluyorum, kıvırcık gibi de değil ama ne bileyim kafam karıştı ksjhfsj

www.youtube.com
  • der meister  (27.08.15 20:25:31)
bence model gayet güzel, kadına da yakışmış. gündelik olarak da kullanılır.

  • mesgul ve huzursuz  (27.08.15 20:48:25)
güzel değil.

  • sen git ben geliyorum  (27.08.15 21:13:42)
Beline kadar olan saçlarını kestiren bir kız bir süre hapse atılmalı.

  • arnold schwarzeneger  (28.08.15 09:04:17)
ne cok isterdim boyle kivirkivir saclar. bu model de guzel, uzun kalsa da guzel, kivircik sonucta her turlu guzel :(

  • jimicik  (28.08.15 10:05:35)