"mobildeyim editleyemiyorum"cular bi bakın

mobil versiyonu mu var, yoksa app i mi var bu duyurunun?

eğer internet sitesinden eksiduyuru.com yazıp giriyorsanız menüdeki "request desktop site" tuşuna basınca editleme özelliği gelmiyor mu? Compu buna sen de cevap verebilirsin panpa :)

üşenen insanlar onlar sadece. altta tek tuşla normal siteye dönmek mümkünken on tuşla bunu yazmaları ilginç sahiden. telefonları normal siteyi kaldırmıyor desek belki, bi ihtimal yani...

mobil uygulama yok.
  • devilred  (26.08.15 01:03:33)
Ya tamamen usengeclikten o. Bir de buyuk ekranli telefon degilse sayfanin agzi yuzu kayiyo zor oluyo. Ondan.

  • rayde  (26.08.15 01:05:30)
Mobil sitenin mantığına ters. Geliyor tabi ki ama küçük ekranda kocaman masaüstü siteyi görmek kullanışlı değil. Gerçi mobil de kullanışlı değil... O kadar teknolojinin içinde uğraştırıyor yani.

  • bigbadabum  (26.08.15 01:06:09)
yahu arkadaş, ben iki saniyeliğine telefonumu çıkarıp cevap yazıyorum ama mobile geçişte hep ana sayfaya atıyor tekrar o duyuruyu açıyorsun, her seferinde 2 parmağınla yakınlastırman gerekiyor ufacık simgelere tıklayabilmek için emin olun çok daha fazla zaman alıyor ve daha da fazla zahmetli.

tl dr; editleme imkanı var ama gereksiz zahmetli, yazmak daha kolay.
  • floydian  (26.08.15 01:06:50 ~ 01:08:06)
şu anda evrimi tek soruyla çürüten adam gibisin :D her telefonda kullanışlı değil normal görünüm. kimi telefonlarda eziyet oluyor ve haklı olarak insanlar normal görünüme geçmek yerine cevap kısmına yazıyorlar yazacaklarını.

ayrıca burada sorgulanması gereken onlar değil compu niye çözüm üretmiyor. he biz sorduk zamanında ısrarla ama geçiştirdi hep bizi. aynı tas aynı hamam devam ediyor.
  • air  (26.08.15 01:09:13)
Benim telefonumda o iki dakikada dediğiniz iş sinir krizleri eşliğinde epey uzun sürebiliyor. Flash reklamlar falan derken telefonun RAM'i yetmiyor ve sürekli uygulamadan atıyor tam düzenlerken.

Mobil versiyona düzenleme seçeneği gelse, hayat bayram olsa...
  • an engineer  (26.08.15 01:11:45)
compuya kalırsa 5 senede bir güncelleme gelecek siteye. duyuyon mu bizi len?

  • safepassage  (26.08.15 01:12:39)
Mobil versiyondan ilk kez ciktim ve kor oldum sanirim.
Ayrica duzenleme kismina basiyorum, duzenle cikiyor ama tiklanmiyor.

Cok acil optimize edilmesi gerekiyor mobil versiyonun. Editleyebiliyormusuz, haberim yoktu aha
  • kuehles blondes  (26.08.15 01:18:37)
Su anda mobil versiyona geri donemiyorum, napicam :(

  • kuehles blondes  (26.08.15 01:20:38)
@kuehles kasayı yanyatırsşldajfafkh haha yok kapatıp tekrar aç sayfayı, düzelir.

  • safepassage  (26.08.15 01:22:41)
Bende olmuyor. Basınca yine mobile yönlendiriyor. Android 4.2.2 chrome ve default tarayıcı ikisi de olmuyor.

  • gunde 3 litre kola icen adam  (26.08.15 01:26:47)
ufak ekranda masaustu kullanmak zor.

  • xenophobe  (26.08.15 01:45:01)
yarak gibi oluyor telefondan masaüstü siteye girince. hepinizde 17 inç telefon var sanırım.

  • rebellion  (26.08.15 01:47:29)
göt kadar ekranda elli tane işlem yapmam gerekiyor sikindirik bir edit yapana kadar. onun yerine yapıştırıyorum mobildeyim'i.

  • sen git ben geliyorum  (26.08.15 01:51:31)
Note 3'un kocaman ekranini kullaniyorum. Desktop view yine de zor geliyor.

  • Traveller  (26.08.15 01:54:54)
Note 2 var, hep desktop görünümden kullanıyorum. telefonu yan yatırınca hiç de zor değil. Hem mobildeyim hem editleyebiliyorum vuhuu.

Tüm siteler desktop olarak açılıyor bende. Fuck mobile.
  • harzem  (26.08.15 02:32:51)