Elimdeki eski dergiler

Herkese merhaba. Kusura bakmayın bu duyuruyu ilk açışım değil. Artık bir sonuca ulaşmak istiyorum.

Elimde 200 taneye yakın eski dergi var. 2008-2013 arası farklı farklı araba dergileri. Car, Evo, Autocar, otohaber falan. Almıştım zamanında, baya da bilgi edinmiştim. Artık gereksiz yer kaplıyor. Çekmecelerde yer açmam lazım, biraz da nakit girmiş olur cebime.

İnternette pek piyasa yok gibi. Bugün beyazıt sahaflar çarşısı'na gittim. Alan 1 yer vardı, "görmeden bir şey söyleyemem" dedi. Hepsini götürmem de imkansız. Bir şekilde götürsem, bilmiyorum 100 taneye 10 lira fiyat verecek belki.

Ne yapmalıyım? Taksim'de ve Moda'da da alabilecek yerler var sanırım. Orada böyle tek bir yerde toplanmamış değil mi bu sahaflar?

Lütfen çıkış yolu gösterin. Yoruldum artık. Teşekkürler.

100 taneye 10 lira falan vermeleri normal yalnız. tanesini 1 liraya onlar zar zor satıyor.

  • fatihkkk  (26.08.15 00:07:03)
10 bile vermiyebilirler valla taşıdığınla kalabilirsin.

  • high hopes of the sozluk  (26.08.15 00:42:36)
hepsine en iyi ihtimalle 20-25 ancak verir, taşıdığınla kalırsın. ben olsam sokakta kağıt toplayan bi çocuğa falan verir onun hayır duasını kazanırdım.

  • littlejack  (26.08.15 01:10:09)
bakırköy tren yolu üstünde sahaflar var onlar alıyorlar ama çok uyanıklar üstüne bide para alırlar senden.

  • eja  (26.08.15 10:33:26)