android kullananlar

Selamlar, kişilerle ilgili şöyle bir sorun yaşıyoruz, çözüm bulamadım ben. Bütün Android'ler aynıdır herhalde, o yüzden çok önemli değil sanırım ama yine de belirteyim, telefon General Mobile 4G, Android sürümü 5.1.1

Eski telefonundaki kişileri gmail'e aktarıp o şekilde senkronize ederek telefona eklemiştik fakat şimdi hotmail kişileri de eklenmiş, saçma sapan sadece mail adresleri var rehberde info@digiturk.com falan şeklinde birçok adres var.

Ayarlardan outlook senkronizasyonunu kapattım, hatta ayarlardaki hesaplar bölümünden outlook hesabını da kaldırdım fakat yeni bir mail geldiğinde (outlook uygulaması yüklü duruyor mail geldiğinde bildirimleri alabilsin diye) bütün mail adresleri tekrar geliyor rehbere. Bunu nasıl çözebiliriz?

Ayrıca bir de hızlı aramalara birkaç kişi eklemiştik fakat son arananlar da oraya kendi kendine kaydoluyor. Bu konuda da yardım gerekiyor. Teşekkürler şimdiden.

Rehberde ayarlarda sadece telefon numarası olanları göster diye bir ayar var.o tikli olsun

  • elebego  (25.08.15 21:22:07)
Kayıtlar(Rehber)>Seçenekler(Üç nokta tuş.) Filtrele veya Görüntülenecek kişiler> Sadece Numarası olan kişilere tik, Aşağıdan Outlook hesabı altındaki tüm tikleri kaldırın.

Outlook kişiler senkronizasyonunu kapatmışsınız, kişileri nasıl silersiniz bilemiyorum, isterseniz gmail uygulamasına da outlook ve diğer hesaplar eklenebiliyor ama outlook uygulaması kadar işlevsel olmayabilir.
  • atom karincanin torunu  (25.08.15 21:25:00)
Şimdi kurcalarken dediğinizi ben de buldum, "Kişiler" uygulamasından bu şekilde gizleniyor doğrudur fakat babam "Telefon" kısmından giriyor, orada yukarıda "Hızlı Arama" "Son Kişiler" "Kişiler" şeklide sekmeler var, buradaki Kişiler sekmesinden giriyor rehberine, burada kalmaya devam ediyor o mail adresleri.

  • kivanc1  (25.08.15 22:10:18)