Doktor hediyesi

Merhaba,

Özel bir hastanede bir sure yatışım oldu. Göğüs hastalıkları doktorumuz bana çok yardımcı oldu ve oldukça iyi bir indirim yaptırdı (yüzde 60 civarı) şimdi ben bu doktor'a birşeyler almak istiyorum, 100 lirayı gecmeden ,cicek gibi klasik seyler olmadan ne alabilirim hediye olarak?

not: doktor cinsiyeti K

ugpouy: ist

  • anonymice  (25.08.15 13:42:04)
biz paşabahçe'nin lüks serisinden bişiler alıyoruz doktorlara. değişim kartı da koyarsın şukela olur.

  • littlejack  (25.08.15 13:43:37)
vibratör al, değişim kartı da koy belki vardır onda.

  • benersin  (25.08.15 14:48:19)
Bence güzel bir moleskin, yanına da müzik cd si al, anılarınızı yazarsanız çok iyi olacağını düşünürüm de.

Geçmiş olsun.
  • aylakadam  (25.08.15 14:55:23)
borcam.... değil tabii. Bencede moleskin ve kalem ya da cd..

  • mordiskus  (25.08.15 15:11:43)
pasabahce +1
doktorlara cok hediye geliyor. degistirme kartli yer olursa pasabahce gibi, hem siz nezaket gostermis olursunuz, hem o begenmezse degistirme sansina sahip olur. alternatif de cok orda.

  • jimicik  (25.08.15 15:19:11)