[]

forma yazısı kalktı

formamın arkasındaki yazılar uçlarından kalkmaya başladı. ne yapabilirim?
 
Yapacak bir şey yok maalesef.
Tek tek dökülecekler yıkandıkça.
Sonra da kötü bir iz bırakacaklar arkada.

En başından hiç makineye atmayıp elde soğuk suyla yıkayacaktın.
  • cakabo  (25.08.15 09:22:39) 
pantolon paçalarını yapıştırmak için terzilerin kullandığı bant gibi bişey var. ondan bulup yapıştırın, üstünden ütü ile geçin.


  • animalman  (25.08.15 09:49:53) 
Cok fazla zarar gormeden aldiginiz yere goturun. Uzerinden yeniden bassinlar. Tabi ayni yazi karakteri devam ediyorsa.


  • isott  (25.08.15 11:16:00) 
2 yıl oldu yaklaşık. aldığım yer neresi hatırlamıyorum :)


  • psikolog sulugoz  (25.08.15 11:39:39) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.