[]

ttnet'in kafası mı güzel?

adil kullanım şeysini günler önce aştım, bugün bi baktım torrent indirirken 3 mbit olması gereken hız 10 mbit :D
 
merak ettim buradaki mevzuyu mesaj bırakayım bildirim gelsin


  • volkatina  (24.08.15 07:09:18) 
Niye kurcalıyorsun ki? Kullan gitsin. Bunu aklına getirmek bile hata.


  • sutlu nescafe  (24.08.15 07:14:18) 
ttnete mail attım birazdan düşer merak etme :D


  • redeath  (24.08.15 07:47:32) 
o biraz da bölgesel bir durum, bulunduğun bölgeye kota veriyolar, mesela bölgenin limiti dolunca adil kullanım noktasına ulaşanların interneti yavaşlıyor, ama yok eğer limit dolmadıysa adil kullanım noktasına ulaşsan bile yavaşlatmıyorlar.


  • tolga asp  (24.08.15 08:46:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.