kablosuz ağa pcden baglaniyorum ama cepten baglandigimda cok yavaş?

aynı wifi ağı. pcde hic sorun yok. ama cepten baglandigimda Google'a 5 dkda anca giriyo. ben de de bur mobil veriyi acip internete giriyorum o zaman yine hic sorun yok. bi kac gündür böyle. hola luncher yuklemistim ondan mi acaba diye düşünüp kaldırdım değişmedi. note3 kullaniyorum. neden olur bu bilen var mi?

valla bi fikrim yok ama ben olsam şunu denerdim. wi fi ağ listesinden evinin ağına basılı tut bu ağı unut de. sonra tekrar bağlan.

  • floydian  (24.08.15 03:04:19)
cep telefonunun tarayacısının çerezlerini falan bi silmeyi denedin mi?

  • baharat  (24.08.15 09:42:36)
Aşağıdaki yöntemler sonucunda bir cevaba ulaşacağinizi düşünüyorum.

başka telefonla bu ağ üzerinde deneyin.
başka ağ üzerinde bu telefonla deneyin.
  • plastic_angel  (24.08.15 11:55:08)
eğer modeme uzaksan, telefonun yazılımsal ve donanımsal olarak wifi anteni zayıf kalır. pc gibi bağlanamaması normal yani

  • we miss freddie mercury  (24.08.15 11:56:21)
çözüm fikrim yok diyen arkadaştan geldi. ağı unut dedim tekrar bağlandim düzeldi. :D

brn de dnslerini falan değiştirmeye hazirlaniyodum meğer kapat aç duzelirmiş derdimiz :)))
  • deryack  (24.08.15 14:01:43)
bir türk olarak herhangi bir problemden sonra nasıl aç kapa yapmadan yazarsın buraya çok ayıp yahu. araba arıza yapınca durudup çalıştıran insanlarız :D

  • baharat  (24.08.15 14:25:19)