Kedimin Kepeği var :(

Kuyruk kısmında beyaz beyaz şeyler var sanırım kepek. Kuru şampuanı boca ettim geçmedi. Bugün head&shoulders'ı elimde köpürtüp kepekli bölgeye bayağı bir sürdüm. :)

Başka bir öneri var mı? Sizce şampuana devam edeyim mi? :)

şampuana devam etmemen gerektiğini söyleyebilirim en azından. hayvana o şampuan sürülür mü hiç yahu.

  • soso  (23.08.15 17:19:40)
mama değişikliği gerekiyor. şampuan sürmeyin kediye.

  • whimsical  (23.08.15 17:26:14)
Lütfen hayvana bilinçsizce kimyasal maddeyi dayamayın bir daha. Derisinin PH seviyesini alt üst ettiniz mesela şu an. Umarım yalamamıştır o bölgeyi. İyice temizlemeniz gerek şimdi suyla.

  • mutlusismankedi2015  (23.08.15 17:32:00)
deri problemini head and shoulders la geçiremezsiniz, aksine yıkadıkça kimyasal sürdükçe şiddetlendirirsiniz. cilt sorunu var hayvanın, tüy dökülmesi de artmış tüyler matlaşmıştır. öncelikle balık yağı gibi bir takviye kullanın, mama markasını değiştirin, tavuklu olmasın, bir de imkan varsa açık havaya güneşe çıkarın arada.

  • alice practice  (23.08.15 18:04:38)
tavsiyeler için teşekkür ederim. çok fazla sürmemiştim. zaten hemen durulamıştım.

  • elektr10  (23.08.15 18:42:52)
kuru şampuan da uygulamayın. derisini kurutur daha çok. birkaç gün gözlemleyin. kaşıntısı da varsa ciddi bir problemin belirtisi olabilir.

  • madarch  (24.08.15 08:42:31)