İzmir kalacak yer sorunsalı

İzmir Alsancak Konak civarı kalacak ucuz bir yer biliyor musunuz? Otostopla Türkiye'yi gezen bir yorgun bir öğrenci için yardımcı olursanız memnun olurum

Ayrıca bu civarda İzmir'de ne yenir? Ucuz ve güzel..

Gevrekçilerde kumru satılır onlardan al. İçinde peynir, domates ve biber olur. 1,5 TL. iki tane gömersen doyarsın.

Alsancak Kıbrıs Şehitleri caddesinde Ordu evini sor, onun yan sokağında bir pansiyon var.
  • teknikekip  (23.08.15 14:27:18)
Ege palas a bak bir bir de izmir tren istasyonundan kıbrıs şehitlerine doğru yürürken orada bir sürü otel var. Ucuz bulursun mutlaka. Midye ye ucuz ve güzel :D Kokoreçtir çiğ köftedir. Ya da en güzeli kıbrıs şehitlerinde hacı annenin pilavı diye bir yer var. 3 liraya dolu dolu pilav tavuk mis gibi.

  • Atimi  (23.08.15 14:28:36)
alavara. git ucuz ve fazla makarna ye. yarım porsiyon 3tl ben doyuyorum. tam 6tl bira da 5-6 tl bir şey. alsancakta kime sorsan gösterir.

ucuzdan kasıt akşam yemeğine ne kadar verirsin onu bilmeden anca simit ye derim.
  • bir ileti paylastim  (23.08.15 14:36:06)
basmanede garın oralarda ucuza otel bulursun, ama yer var mıdır bilmiyorum suriyeliler her yerde.

  • barky  (23.08.15 15:09:13)