[]

Küçük sinekler

Selam duyuru,

Dün hiçbirşey yoktu. Bugün bi baktım iki tane küçücük sinek takılıyo pcnin etrafında.. Sonra bi baktım camın üstünde 15-20 tane var. Nerden gelir bu sinekler durduk yere? Nasıl kurtulcaz bunlardan? İlla gidip raid mi almak lazım?

Teşekkürler.

 
cam kenarında ( içeride, dışarıda ) çiçek var mı? toprağıyla alakalı sineklenme oluyor.. kaliteli bir toprak alıp değiştirirsen sinek kalmayacaktır.. raid falan bir şeye yaramıyor, ölmüyor o sinekler..


  • synche  (23.08.15 14:46:06) 
Çürüyen bir meyve, ölen bir hayvan da olabilir. Severler öyle şeyleri.


  • yirmisantim  (23.08.15 14:50:28) 
Cop kutusuna da bak.


  • Traveller  (23.08.15 15:20:11) 
Kedi al sinekleri avlasın


  • eksimeksi  (23.08.15 17:33:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.