gulhane'deki bufeyi sikayet edeyim mi?

bilenler hatirlayacaktir. tam gulhane parki tramvay yolu girisinin karsisinda bi bufe var. resmen turbenin icini bufeye cevirmisler amk. fotografini cektim. cok merkezi bi yer oldugu ve yillardir orada oldugu icin belediyeden izinli oldugunu dusunuyorum; ama izinden cok peskes cekilmis gibi.

bimer'e sikayet edicem. metni de hazirladim. gondermeden once size sorayim sacma mi olur diye.

dedigim yer tam surasi: goo.gl

Bence cok haklisin. Benim aklima gelmemisti ama sikayet etmek gerek.

  • Traveller  (23.08.15 11:39:34)
kesinlikle et. kesinlikle! bu nası bir iştir ya, tarihi eser lan orası!

  • enkolaykullaniciadi  (23.08.15 11:53:09)
o değil de bunca yıl o kadar polis ve zabıtadan nasıl gizlenmiş lan

  • bir sevgi faresi jamal  (23.08.15 12:08:21)
oyle is olur mu? parasini basip heryeri peskes cekelim bi tane tarihi yapi kalmasin o zaman. bence vakiflar mudurlugu, stklar, kulturel mirasi koruma kurulu vs..boyle bir goruntuye asla izin vermez. mimarlar odasi belediyenin yaptigi koskoca yollari, gecitleri yiktirirken buna birsey yapamamak sacma olur

  • mayeskuel  (23.08.15 12:21:52)
Niye şikayet ediyorsun ? Garip olan ne

  • Frederick Co  (23.08.15 12:24:09)
O büfenin eski işletmecisi babamın arkadaşıydı da elbette kira ödüyorlar oraya ama çok saçma sapan, öyle bir yer için neredeyse bedava bir miktardı yani ödedikleri. Siz yine yazınızı gönderin de pek işe yarayacağını sanmıyorum.

Alan memnun veren memnundur öyle bir yerde.
  • an engineer  (23.08.15 12:53:44)
Rumelihisarının içine mescit inşaa etmiş bir zihniyetin kümbeti büfeye çevirmesi..
Şikayet et tabi olmaz böyle şey hem o büfe hiç iş yapmıyordu hatırladığım kadarıyla

  • ladybug  (23.08.15 13:13:01)
Babamın orası lan şikayet etme!

Şaka şaka etmezsen ağzına tukureyim. Pislik heeifler her boku peşkeş çeker hale geldiler.
  • mrtkbl  (23.08.15 14:39:44)