Rod plotnik - psikolojiye giris (ingilizce)

Pdf sini bulamadim duzgun. Turkcesi satiliyor her yerde ama orijinalinden okumak istedim. Amazon da 200 dolar oldugunu gorunce dudagim ucukladi. D&r da turkcesi 47 lira halbuki, farkli edition sanirim.

Ucretsiz bulamadim bari makul bi fiyata ikinci elini ya da pdf sini alabilecegim bir yer var midir?

Cok tesekkurler simdiden!

burada ücretsiz. 9th edition. iş görür mü?

gen.lib.rus.ec
  • lesmiserables  (22.08.15 21:33:11)
eğitim kitabı olduğu için normal

  • sayns  (22.08.15 21:35:26)
@lesmiserables cok tesekkurler!

@sayns hocam 100 120 140 tamam da 200 cok geldi. Hatta son versiyonu 244 dolarmis.
  • babamasoliimbananickaldirsin  (22.08.15 22:35:06)
çevirilere çok takılan bir insanım, mümkün mertebe de çeviri kitap okumam. ancak bu sene türkçe psikoloji dersim yüzünden el mahkum bu kitabın türkçe'sini almıştım. gerçekten tatmin edici. onu alsan da pişman olacağını düşünmüyorum.

  • scandiacus  (22.08.15 22:44:37)