hani bi hintçe şarkı vardı ?

hepimizin bildiği bi şarkı yaa,bi ara çok modaydı, pembe mini kıyafetli hoş bir hatun dans ediyordu klibinde. elinde de yoyo gibi,lastik gibi bişi sallıyordu, barın üstüne yatıp şuh bakışlar atıyordu filan. pembeli hatun dans ederken sonradan buradaki ablaya benzeyen bi kızı elinden tutuyodu beraber dans ediyolardı, kızın sevgilisine nazire yapıolardı filan. hareketli cıvıl cıvıl bişidi.

www.youtube.com (buna benziyodu klip ama bu değil)

beynim şarkı ya da şarkıcının isminde sugar,choy ..vs tarzı kelimeler geçebileceğini söylüyor ama çok pis sallıyor da olabilir.

edit: az daha ekleme yapayım. şimdi klibi youtube linki verdiğim klibe oldukça benziyor. pembeli abla böle balkonlu, barlı bi diskoda dans ediyor filan, esmer renkli gözlü kedi gibi bi hatun. linkteki hatuna benzeyen başka bi ablada sevgilisi ile kavga ediyor diskoda, adamı itiyor filan,sonra kendini sahneye atıp pempeli hatunla dans etmeye başlıyor böyle.

pembeli hatunun çok güzel olduğunu söylemiştim galiba.

papi chulo diye sallıyorum.

  • weeping guitar  (26.09.09 12:57:32)
asereje ama hintli değil galiba. yalnız söylediğin kesin bu. las ketchup şarkısı
www.youtube.com

  • nuphoto  (26.09.09 13:40:16 ~ 13:43:00)
www.youtube.com

cevap bu değil de gözümden yaş geldi izlerken..
  • rednoff  (26.09.09 13:43:07)
teşekkür ederim ama bunlar da değil.

@nuphoto asereje yi biliyorum o da değil :(

şimdi linkte verdiğim
baby h - mere naseeb mein değil

peugeot reklamındaki müzik değil
www.youtube.com

Chori Chori Gori Se değil
www.youtube.com

ama işte bunlarla yakın zamanda çıkmış bi şarkı, çıldırmak üzereyim artık arkadaş :(
  • kojiro  (26.09.09 13:52:41 ~ 13:54:29)
sonali vajpayee-teri meri

  • kaleidoscope  (26.09.09 14:08:57)
@ kaleidoscope harikasın, artık ümidimi kesmek üzere idim. işte budur. aklımda hep çori çori vardı ama diğer şarkıdır o diye ihtimal vermiyordum. meğer bu şarkıda da geçiyormuş. neyse ben gibi merak edenler için link verelim de tam olsun.

www.youtube.com

seviyorum ekşiduyuruyu :)
  • kojiro  (26.09.09 14:17:35)