[]

Yeni Girilen İşten Maaş Bordrosu/Maaş Yazısı İstemek

Özel bir okulda öğretmenim ve yeni başladım. 2 hafta falan oldu işte. Kredi kartı başvurusu yapmıştım, aradılar ve maaş bordrosu veya imza sirküsü ile birlikte maaş yazısı istediler. Şimdi ben Pazartesi istesem bunları ayıp mı olur öyle hemen? Yoksa normal bir şey mi istemek işin ikinci haftasında. Bir de benim tüm maaşım yazacak mı bordroda? Bi aydınlatıverirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.
 
4 hafta dolmadan bordro çıkmıyor olması lazım. maaşla ilgili elbette tüm detaylar yer alır. adamlar-da sana ona göre kredi kartı limiti verecekler


  • mrvengeance  (21.08.15 16:45:17) 
ay kapanmadan maaş yatmadan bordro da veremezler ilk ay olduğu için. maaş yazısı verebilirler şu kadara çalışıyor diye. istenir banka için gerekli dersin.


  • freya  (21.08.15 16:45:40) 
maaş bordrosu olanaksız ama maaş yazısı alabilirsiniz. gayet de normal bir şey, çekinecek bir şey yok.


  • uuth  (21.08.15 16:47:44) 
maaş bordronuz işe girdiğiniz ayı takip eden ayın 25i gibi çıkar. ondan önce çıkmaz. zaten normalde size verilmesi gereken bir evraktır, ama pek işinize yaramayacağından verilmez.


  • eksi sozluk e bir daha geldim  (21.08.15 21:52:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.