Sevgiliniz ile yaptğınız harcamalarda

aylık ne kadar harcıyosuunuz ? Sevgiliniz harcamalara ortak oluyor mu ?
-Bir kızın sizin yanınıza para için geldiğini hangi standartta anlarsınız ?
-Mesela gezersiz tozarsınız kız hiç para ödemez o zaman para için mi gelir ? (ama o da lüx aktiviteler değil genelde 2 kişi max 100 150 tl tutacak şeyler ) Bu çok ucuzcucuk değil midir ? Böyle ne koparsak kardır diye düsünen kızlar var mı ?
-Bir de 3 aktivite yapıyorsunzu 2 sini erkek 1 ni kız ödiyorsa (genelde ucuz olanı ) o zaman sizce kız hala para için mi geliyor ?

kanka boşver ayrıl o kız paragöz.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (21.08.15 10:07:05)
ayrıl +1

  • hpkhga  (21.08.15 10:10:31)
oluyo ama yarısı ben yarısı sen değil. bi hesap ben ödüyorum bi hesap o. bi kademe daha pahalı olanları ben alıyorum ama.

Cüzdanımı evde unutmuşum aşkım ya söz bidahaki benden diyosa kesin ayrıl.
  • Mcfly  (21.08.15 10:10:32 ~ 10:10:59)
valla ben de kız arkadaşım da fakir olduğumuz için mesela biz kuruşu kuruşuna paylaşırız hesabı.

  • dunden kalmis yemek  (21.08.15 10:11:48)
bir seviyeden sonra artık paranın lafı olmaz hadi gel akşam seni yemeğe çıkarayım dersen sen ödersin, bak şurada güzel oyun varmış 2 tane bilet alıyorum derse o öder.

ayrıca para için mi geliyor bunu bilmek için kızı tanımak lazım.
sürekli ben ödeyeceğim diyen kızı da ben itici bulurum. arada bir hadi bunu da ben alayım diyorsa kafidir.
  • daha cok beklicez mi abi  (21.08.15 10:17:17)
Yahu bazen diyorum, iyi ki eşim böyle şeylere takılmamış. Biz evlenmeden önce çıktığımızda genelde hep o öderdi. Her defasında katılmak isterdim hesaba, "kahveyi / tatlıyı sen ödersin derdi" bazen onu bile ödetmezdi. Hediye alırdım ona, aman geri kalmayayım diye. Velhasıl aklınızda devamlı "acaba beni kullanıyor mu" sorusu varsa sağlıklı bir ilişki kuramazsınız. Asıl soru şu, o kişi ile geçirdiğiniz vakitte mutlu oluyor musunuz? Sanırım mutlu değilsiniz, hesap ödemeler o yüzden batıyor size. Ayrılın, seveceğiniz biriyle çıkın.

  • SiyamkedisiZorro  (21.08.15 10:47:36)
Kıza harcayacağın para ile rusa git. Dertsiz tasasız, yanında dolaştırmak dırdır trip çekmek zorunda değilsin. Ben denemedim zaten benim çevremde tripçi yiyici kız yok da, yani düşününce mantıklı geliyor.

  • mistreated  (21.08.15 10:47:40)
Hesap gelince hiç ödemeye yelteniyor mu yalandan da olsa?

Ucuz olanını ödediğini farkedecek kadar takip ettiysen sen de baya rahatsızsın demek ki bu durumdan.
  • lcha  (21.08.15 11:04:51)
Bu mantıkla iliskiye başlanmaz. Kıza soyle o senden ayrılsın.

  • himmet dayi  (21.08.15 11:34:36)
@ben genel durum için soruyorum.Herhangi bir ilişki için değil :)) Siz de durumlar nasıl mesela ?

  • cenkist  (21.08.15 12:01:13)
bizde kız ödüyo hep.

  • eksi sozlukte eksiyen adam  (21.08.15 15:17:01)
2 kişi 100-150 nasıl lüks değil lan? Biz mi fakiriz ak?

Elden nakit geçişi sevme. Genelde bir ben bir o öder. Bir kez lüks bir yerde bir arıza sonucu hesabı bana kilitlemişti, 1 hafta o ödemişti dsafasdf.
  • gunde 3 litre kola icen adam  (21.08.15 15:51:20)
Param olsaydı hiç dert etmezdim, kızın ekonomik durumundan bahsetmemişsiniz.

Bu arada max 100-150 diyorsunuz ve lüks değil diyorsunuz, demek ki durumunuz iyi.

3'ün 5'in hesabını yapmak bana mantıklı gelmiyor.
  • purplepain  (22.08.15 00:21:34)