[]

nişan ve çiçek olayı

pazar nişanım var. cumartesi aile arasında yemek yenecek. kızın evine giderken çiçek götürelim mi?

götürecek isek nasıl bir çiçek olmalı. ben annesine ayrı, kıza ayrı çiçek düşündüm.

nişan açık havada bahçede olacak. orada akrabalar da olacak. oraya nasıl bir çiçek götüreyim? kızın eline mini bir buket tutturayım mı? şunun gibi; www.ciceksepeti.com

 
annesine ayrı kızına ayrı götürmene gerek yok 1 tane alsan yeterli. diğer mekana da çiçek götürmene gerek yok. bi çiçekçiye gir nişan için çiçek alacaktım de onlar veriyor zaten bir de çikolatanı unutma


  • sta  (21.08.15 10:00:19) 
Çiçeksepeti ile hiç vakit kaybetme. Tanıdığın/tanımadığın bir iki çiçekçiye gir. "x tl bütçeye nişan için bana nasıl aranjmanlar yapabilirsiniz" de. Sana anlatıp tarif etsinler. İçine sineni kabul et, nişan günü git çiçekçinin başında dur. Arka fon rengine, detayına filan sen hakim ol. Bonus olarak kayınvalidenin gönlünü yapmak istersen minik çiçeği sevgiline değil, kayınvaliden için yaptır. Ona çok gerek yok ama kızın annesi size baya yardımcı oluyordu diye hatırlıyorum. O yüzden minik bi jest yapabilirsin. Belki çiçekçi de bonus olarak onu hediye eder ya da daha indirimli yapar.


  • pandispanya  (21.08.15 10:02:47) 
kime talipsen ona götür çiçeği.


  • prompter  (21.08.15 10:13:47) 
Kıza ve annesine ayrı ayrı çiçek mi alınır? Hoş değil bence. Çiçeksepeti'ne de uğrama. Ufak bir çiçekçiden az süslü sade bir çiçek yaptır kızın zevkine göre.


  • ehti  (21.08.15 10:21:28) 
Çiçekçinin birine gidip nişan çiçeği yaptırmak istiyorum, bana seçenekleri söyler misiniz, bütçem şu dersen sana istediğin gibi bir şey yaparlar. Mümkünse cam ya da porselen bir vazoya yaptır. 100 lirayı aşmadan halledebilirsin.

Çikolata işini de unutma, bir pastaneye bütçeni belirtip nişan için çikolata istiyorum de, fiyat al. Gümüş gondol ya da tepsiye yaptırabilirsin. Hatta bence gondolu züccaciyeden alıp içini doldurtsan daha uyguna halledersin.

www.biev.com.tr

www.cikolatacerez.com

Yukarıdakiler de örnek olsun.
  • teoridefeminist pratiktegeysa  (21.08.15 10:32:54) 
bence mahallenizdeki çiçekcilere gidip nasıl birşey istediğinizi söyleyip görerek yaptırın. mesela bizim mahalledeki çiçekci kampanya yapmıştı 41 gül 150 lira yazıyor. halbuki benim geçen sene bir teyzeye gül almam icap etmişti, tek tek sayıyla alınca tanesini 10 liradan satıyorlar.(bide boyle seyler de var) oyuzden fiyatını önceden toptan konuşun.


  • dimia  (21.08.15 10:51:06 ~ 10:54:24) 
Nisanada gotur aile arasindaki yemegede gotur. Hatta nisana goturmemen olmaz zaten. Eline bujet tutturmak bence olmaz.


  • zimbirik  (21.08.15 11:51:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.