[]

İphone kullananlar hangi power bankı kullanıyor?

Arkadaşa alacağız şarj konusunda çok sıkıntısı var.
 
xiaomi 5000'lik slim modeli işini görür. ince tabii çanta tarzı bişeyde taşırsa 10000'lik xiaomi'yi öneririm. asus'un powerbankıda öneriliyor oda kontrol edilebilir.


  • protrek  (20.08.15 11:47:53) 
gelmesini beklerim ve daha ucuza mal etmek hoşuma gider dersen www.banggood.com

yok ben hemen alayım, iki cihazı da aynı anda şarj edebileyim, üzerinde bir de el feneri led i olsun dersen de www.hizlial.com

benim nacizane tavsiyelerim
  • baharat  (20.08.15 11:50:59) 
Romoss kullanıyorum. 10500 mah'lık aldım. 4 kere şarj edebiliyor ama biraz hantal. daha küçükleri de var. Romoss'u tavsiye edebilirim.


  • elcolerico  (20.08.15 11:54:10) 
gp lerin powerbank lerini de tavsiye edebilirim.
xiaomiler kadar uygun fiyatlı olmasalar da gp şarjlı pil konusunda kendisini ispatlamış bir marka.

bizim peder dükkanında satıyor dilersen fiyat sorabilirim
  • theconqueror  (20.08.15 11:55:54) 
Romoss Sailing 5


  • angelus  (20.08.15 12:01:06) 
arkadaşıma aliexpresstan aldık iki tane.

birini işyerinde bırakıyor şarja, ötekini evde. telefonu hiç prize bağlamıyor.

şu: www.aliexpress.com

13,61'di aldığımızda. Dolar da 2,40 civarındaydı. (çüş)
  • supergirl  (20.08.15 13:57:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.