[]

teknoloji cahilinin xbox problemi...

hediye olarak birine xbox alınacak. ancak konuya dair teknolojik bilgim yok. xbox 360 mı alsam xbox one mı alsam aşamasındayım. alma sebebi hediye edeceğim kişiyi biraz hareketlendirmek, joysticksiz falan eğlenceli bir şekilde spor yapmasını teşvik etmek. alacağım kişi de çok bilgisi olan biri değil yani. şimdi bol bol oyunlu eğlenceli bir xbox almak istiyorum.

bir de xbox konsol alayım diyorum ama on tane çeşidi var anlamıyorum. profesyonel olmayan birisi olarak işimi görecek alet nedir? ne kadara alınır? nereden alınır? spor yaptıracak oyunları ekstradan mı almak lazımdır? yardımlarınıza muhtacım.

Şimdiden teşekkürler

 
Multimedya uzerinden spora tesvik etmek.

Bu konuda nintendo wii diyorum butcenizi bilemem ama ekran karsisinda hoplayip ziplayarak tenis oynayan kayak musabakasinda uzerinde durdugu boardda denge kurmaya calisan tipleri izlemesi oynamaktan daha keyifli.
  • konets  (20.08.15 11:03:57) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.