+18 ilişkiye girdikten sonra

sevgili romalı kardeşlerim,

gece kafam kıyakken tanıdığım bir kadınla ilk kez ilişkiye girdim. ilişki sonrasında penisimin uç taraflarında inanılmaz bir yanma oluştu ve sürekli çiş yapma isteği oldu yaklaşık 5 10 dk kadar. korkudan ne yapacağımı şaşırdım. sonrasında geçti şimdi de bi problem gözükmüyor.

fikirleriniz nedir ? hastalık vs. olabilir mi ?

korunmadan ilişkiye girme.

hastalık değildir, ilişki sonrası böylesi bir his olabilir. sürekli hale gelirse idrar yolları enfeksiyonu olmuş olabilirsin. o da antibiyotik tedavisiyle geçer.
  • dahili meddah  (20.08.15 08:23:26)
Hastalığın hemen belirti vereceğini sanmıyorum. Ama kadından şüphen varsa test yaptır derim. Hayır belki kadın psikopat ve aids'ten gider ayak başkalarını da götürmek istiyor? neden her bulduğunuz deliğe sokuyorsunuz be kardeşim sokacaksanız da korunun.

  • six packsiz  (20.08.15 08:37:27)
sanırım bel soğukluğu kapmışsın, evet evet kesin

  • ethros  (20.08.15 08:52:01)
youtu.be

şöyle bi durum olmadıysa sıkıntı yok. eğer olduysa kurtulmak daha zor...
  • scent of a pastrami  (20.08.15 09:35:39 ~ 09:36:16)
Balayı sistiti denilen olay da olabilir. Büyük ihtimalle doktor kontrolünde antibiyotik ile halledilebilecek bir sorundur. O arada cinsel yolla bulaşan hastalık testi de yaptırırsın.

Korunmaya dikkat.
  • cleric  (20.08.15 09:43:14)
abartı bir durum yok gibi gözüküyor. geçici bir durum.

  • tantunisultansüleyman  (20.08.15 09:51:09)
hastalık değil. her hastalığın bir kuluçka süresi olur önce. eğer şikayet devam ederse o zaman doktora gidin.

  • fayfim  (20.08.15 09:56:08 ~ 09:56:24)
Alkolden çişin gelmiştir. İlişki sırasında dalganın ucunda alakasız bir kayganlaştırıcı ya da asidik bir şey kaldıysa da o yakmıştır.

  • arnold schwarzeneger  (20.08.15 10:00:24)
Ucundan içeri su kaçınca bile yanar öyle, acayip çiş hissi yaratır.

Hastalık hemen belli etmez öyle.
  • harzem  (20.08.15 10:27:11)
İDrar torbası doluyken olunca böyle oluıyor. Tek kanal var çünkü döl ve idrar için. İkisi aynı anda gelemiyor ama idrar doluyken, böyle olabiliyor. Bİr kaç işemeden sonra geçmesi lazım.

  • Cursed Chico  (20.08.15 11:28:40)