Sevgiliye hediye konusu

Uzun süreli bi ilişki için kız arkadaşıma şöyle çok abartı olmayacak güzel hoş anlamlı bir hediye bakıyorum sizin önerileriniz nedir neler yapılabilir neler alınabilir
Zevkinize güvenerek soruyorum tüm yorumlarınıza açığım :) teşekkürler şimdiden..

Özel günlerde takabileceği bir kolye olabilir. Onun için çok önemli bir şey olabilir, en sevdiği yazarın imzalı bir kitabı mesela...

  • whimsical  (20.08.15 01:37:13)
Az once ilk defa 'keske biri bana bir hediye alsa' diye dusundum, o da şık, kalin bir tukenmez kalem oldu. Ya da dolma kalem. :)

Belki sever, boyle gorunce yazayim dedim birden.
  • yuzır  (20.08.15 01:42:02)
Yazmaya merakı varsa kalem süper fikir.

  • whimsical  (20.08.15 01:51:17)
  • mrvengeance  (20.08.15 01:56:07)
konuyla ne kadar alakalı bilemem ama kız arkadaşım bana cüzdan almış böyle çok şık bir şey, yıllardır cüzdan kullanmazdım ama artık kullanıyorum.

demem o ki kullanmadığı, eksiği olan bir şeyi düşün ve onu al. şık, zarif olsun ki artı puanlarımız katlansın.
  • dirty pussy and cock  (20.08.15 03:20:41)
O J E
R U J

  • Sskywalkeremre  (20.08.15 05:40:31)
beraber çekildiğiniz bir fotoğrafı kaliteli bir yerde büyüttür. yaklaşım 35*45 boyutunda olsun. sonra o fotoğrafı bir güzel çerçevelettir. kenarlıklı ve postmodern bir çerçeve olsun. iki tane yaptır ve ikisini de bir güzel paketle. sevgilin açınca birini sana versin birini de kendinde tutar zaten.

  • tahtelbahir  (20.08.15 09:15:13)
Şu çok güzelmiş ama ona o kadar para verilmez dediği bi şey yok mu? İyi düşün, kesin vardır. Vintage saat, gözlük falan...

  • charles montgomery monty burns  (20.08.15 10:06:18)