12k twit atmış insanlar olur mu ?

soru saçma gelmiş olabilir açayım biraz

arada connected2.me de vakit geçiriyorum. twitterda bahsedenler diye bir köşe var. milletin twitter adreside oluyor haliyle. girip bakıyorum mesela biraz önce bir kıza baktım. 2013 juneda twittera girmiş 11k twiti var diyor. Lan nasıl olur 11bin tane twit bir insan nasıl atar. hesapladım gerçi hergün 15-20 twit atsa olabilir gibi. Ama yani yinede garip geliyor (inşallah ordaki k sandığım gibi bin demektir rezil olmayalım) . Bu insanların işi gücü yok bütün gün twit mi atıyor ve nerden buluyorlar bu kadar yazacak şey ? var mı aranızda bu konuda uzman olan :) aydınlatın bu yeni twitter görmüş adamı

birde bu connected2.me programını 16-18 yaş arası kızlar mı kullanır sadece ?

  • Wolfware  (20.08.15 00:36:31)
5 tane kendisi yazsa 10 tane de retweet atsa olur herhalde :D retweetler de tweet sayılır di mi? kullanmıyorum. bence sayılır. connected2.me den kız bulan arkadaşım vardı.

  • glamdr1ng  (20.08.15 00:39:43)
olur. temmuz 2010'dan beri kayıtlıyım 11.7 benim

  • yalnizliktan devren kiralik  (20.08.15 00:42:12)
ben de lisede c2 kullaniyordum :(.
evet 16-18 yas arasi kizlar kullaniyor genelde.hatta daha kucukler falan da.

twit meselesi ise;

gunaydin
Iyi geceler
Sıkiliyorum x2
Aptalca Mentionlar x10
Diher hesap linkleri derken o sayiya rahatca ulasiyor.
  • yuz kiloluk bir zenci  (20.08.15 01:12:08)
O degil de eskiden insanliga damgasini vuran msn.messenger in yerini alan uygulama hangisi?

  • kosun lan mevzu var  (20.08.15 01:38:00)
birileriyle bol bol mentionlaşmış da olabilir. chat gibi kullanan var twitterı. çok büyük bir sayı gibi gelmedi bana

  • sta  (20.08.15 01:47:25)
trt spor'da bi sunucu vardı en son baktığımda 66bin idi, düşün artık.

ve aradan bir yıl geçti kim bilir şuan kaç oldu
  • dirty pussy and cock  (20.08.15 03:21:40)
2007'den beri varım. 22k

  • lehim ve havya ile mikrocip yapan adam  (20.08.15 11:58:03)