hoparlör girişi

evde çok eski model 2 tane hoparlör var fotodakinden , tv de samsungun son çıkan smart tv lerden , evde de d smart ve digitürk var, burda benim şeytan 3geni kurmam lazım , bu hoparlörü ben nasıl kullanabilirim, eski model dvd playerım eski televizyonda bu görevi görüyordu ama onda tabi scart girişi falan hallediyordum bu yeni smart tvler scart girişini görünce bomba zannediyor , yeni dvd player falan mı alıcam yoksa bluray player mı valla hiç anlamam ,yoksa elimde eski model philips dvd playerı bir şekilde smart tv ye bağlayabilecek bir teknoloji var mı ?

şu hoparlörlerin çıkışı nasıl? direkt kulaklık çıkışı gibi mi?

  • glamdr1ng  (19.08.15 22:32:50)
hayır abi 30 yıllık cihaz bu renkli renkli uçları var eski model girişler

  • docrivers  (19.08.15 22:42:52)
eski model philips dvd yi rca üçlü kabloların kırmızı ve beyaz olanıyla bağlarsan ses bağlantısı yapmış olursun da.. ses çıkarsa yaparsın. olmadı tv nin kulaklık çıkışından bir kablo ile bağlantı yapılabilir ama lehim yapmayı bilmek lazım.. o hoparlörler zaten amfisiz çalışmaz. ben elektronikle uğraşan biri olarak şunu alacağım tavsiye ederim. kablosuz wooferı var bluetoothu var

www.lg.com

soundbar olarak geçer 300 e 400 e bulunuyor
  • mr fusion  (19.08.15 22:44:36)
image.dhgate.com şundan alsan olmaz mı? senin erkekleri bu dişiye sokup çıkan erkek jakı tvye bağlarsın.

  • glamdr1ng  (19.08.15 23:08:25)
bence de ne ugrastigina deger ne de yeni kablo/dvd/bluray almana.

al bi soundbar, bagla smart tv'ye gayet guzel ses alirsin, yeri gelir telefonundan bluetooth'dan muzik de dinlersin.
  • ocaan  (19.08.15 23:12:03)