havaalanına gitme ve lounge sorusu?

cumartesi sabah 8de sabiha gökçenden uçuşum (iç hat) var. evden sabah çıkıp taksiyle gitsem 60-65 lira tutuyor.

- sizce taksiye mi gitmeli, yoksa gece 11-12 gibi çıkıp otobüsle gidip loungeda mı sabahlamalı?
- bir de bu lounge girişi ne kadar?
- bir kez içeri girince ne yer içersen bedava mı?
- saat 1 gibi varsam, online check-in bankosundan 8deki uçuş için bagaj verebilir miyim? online check-in yapmış olacağım. uçuş pegasus.

çok teşekkürler.

lounge sorularının cevabını buldum: www.flypgs.com

Dış hatlar uçuşu ise bir lounge vardı, idare eder bir yer ama ufaktı, bayaa kalabalık oluyor. Giriş 40 idi sanırım yanlış hatırlamıyorsam. Evet ne yer içersen bedava ama öyle doymalık şeyler yok, çorba kek falan var.

- Gece 1'de 8'deki uçuş için bagaj veremezsin büyük ihtimalle.
  • roket adam  (19.08.15 11:36:49)
sabah 8 uçuşunun bankosu 6'da açılır. gece 1 de bagaj veremezsin.
ahl'de thy ve işbank loungeları gayet iyiydi. thy'ninkinde duş bile vardı. saw'da ne var bilmiyorum.
giriş ücreti değişir işbank maximiles varsa 25 lira, thy lounge business yolcuları içindi ve sanırım 60 liraydı.
  • cekilmis gayfe  (19.08.15 11:40:28)
Sabahlamana gerek yok ki benim bildigim surekli ulasim var sabihaya. Havatas ve e9-e10-e11 saatlerine bakarsan iyi olur.

  • kuehles blondes  (19.08.15 11:53:30)
THY'nin SAW'daki lounge'una parayla giremiyorsun, yalnızca business yolcuları + m&s elite / elite plus için.
iş bankası'nın lounge'u yok sabiha'da.

hiç bir üyeliğin vs yoksa tek mantıklı olan o dediğim.
  • roket adam  (19.08.15 11:58:29)
pegasus ve thy ise firman çok önceden valiz verebilirsin kontuar açık olur. Ben 7 saat önceden girdiğimi bilirim.

Küçük firmalar ise kontuarları iki saat önceden açılır.
  • yatagants  (19.08.15 12:00:03)
@kuehles blondes

öyle de o otobüslerin hattına yakın bir yerde oturmuyorum. otobüs hattına gitmem için başka bir otobüse binmem gerekiyor. o otobüslerin seferleri de gece bitiyor. son otobüse binip öyle gitmeyi planlıyorum, sabahlama oradan geliyor.

lgm lounge düşünüyorum zaten.
  • inheritance  (19.08.15 12:09:26 ~ 12:13:09)
Anladim ama merak ettim nereden geleceksin?
Cunku sabahlamak demek bir sonraki gun hayalet gibi gezmek demek. Yani iste olumsuz etkileri oluyo insanin keyfine

  • kuehles blondes  (19.08.15 13:50:11)