[]

Belediyelerin ilaçlama ekipleri oluyor mu?

Bizim itten(kedi) dolayı evi pire bastı. ense damlası damlatıp sokağa salacağım ancak evdekiler dert oldu bize.
Belediyenin var diye duydum daha güvenilir olacaklarını düşünüyorum. Böyle bir olayı var mı belediyenin cidden? Direk eve gelip ilaçlıyorlar mı? 
Evi ilaçladıklarını hiç duymadım fakat bizim apartman yönetici olacak dingil sürekli belediyeyi arayıp apartman çevresini ilaçlattığını biliyorum.


  • teknikekip  (19.08.15 09:59:43) 
100 m2 yi 60 tl gibi bir fiyat ile ilaçlıyormuş beşiktaş belediyesi bi gün önceden söyleyince ertesi gün geliyorlarmış istersen bana özelden yaz sana numarasını vereyim beşiktaştaysab


  • fasulyek  (19.08.15 18:05:37) 
Sanırım çoğu belediye yapıyordur bizimkini arayayım ben, başka taraflardayım.
Teşekkürler.

  • six packsiz  (20.08.15 16:49:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.