Ortak iş kurma üzerine ?

selamlar

yıllarca çalıştığım işimden çıktım kendi işimi kurmaya karar verdim. daha önce birsüre kafe işletmiştim. kafe,tekstil vs tarzı biryer işletebilirim yine

sorum şu. yanımda ortak olarak bu işlere girebileceğim güvendiğim kimse yok. ama tek başına girersemde küçük çaplı bir işletme olacak zira hem maddi gücüm hemde fiziki gücüm daha fazlasını kaldırmaz. bende isterim ki anlaşabileceğim , fikirlerimiz düşüncelerimiz uyuşan biri olsun. maddi açıdanda en azından benim koyabileceğim sermayeyi koysun.

bu konuda ne önerirsiniz ? mesela insanların ortaklık sunduğu, fikirlerini paylaştığı bir site var mıdır ?

Ya aynı saatlerde, benzer duyuru kader ağlarını mı örüyor yoksa.

  • dunyatuhaf  (19.08.15 01:05:43)
aynı şeyi ben düşünüyordum ulan geçen buna benzer duyuruyu yine aynı saatte açtım yazan olmayacak dediydim . napiim arkadaş yazan yok :/ hiç mi bilgisi olan birine denk gelmeyiz yahu

  • Wolfware  (19.08.15 01:08:37)
Hacıt, en son ne iş yapıyorsun?

  • dunyatuhaf  (19.08.15 01:19:29)
en son bankada çalıştım kardeşim. bankada çalışmak insana halkla ilişkiler,satış,satış tutundurma,parayı kullanma vs gibi birçok özellik kazandırıyor. daha önceden de hem kendi hesabıma hemde kurumsal firmalarda çalıştım.

  • Wolfware  (19.08.15 03:00:57)
bütçen ne kadar?

  • sta  (19.08.15 11:55:45)
25 bin elimde var ama kredi çekip üstüne çıkabilirim. Lokasyon istanbul

  • Wolfware  (19.08.15 17:32:38)