[]

Nakit Avans

bu ay yaptığım deli harcamalardan sonra farkettim ki üniversite için harç ödemem gerekli. Son ödeme tarihi 21inde ve bankada 5 Kuruş param kalmamış. Cebimdeki paraya baktığımda da bi 50 lira kadar eksiğim olduğunu farkettim.
Şimdi ben bunu cuma günü çekeceğim, pek sevgili babacığım da pazartesi günü eft yapmış olur. Pazartesi ödeyeceğim. Ne kadar faiz öderim? Bir de taksitli nakit avans falan diyor iş bankası, ben taksit falan istemiyorum, zaten 50 liranın nesini taksit yapayım. Bankadan cuma günü 50 alsam, pazartesi artık 55-60 ne kadarsa versem olmuyor mu? 
bankanın oranlarına bak. gerçi 50 çekeceğin için oran değil de asgari tutar işler. bir de bsmv alırlar. cuma 50 çekip pazartesi 57-58 ödersin.


  • bira sisesi kapagi  (18.08.15 20:25:05) 
nakit avans kredi kartından çekme normal vadesiz hesabına ek hesap varsa oradan çekeceksen 50 TL için 3. 5 güne çok az koyar

ama kredi kartından çekersen sadece işlem bası ücreti 6 TL den fazla olur.
  • sivrisinek  (18.08.15 23:01:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.