Erkek için kol saati tavsiyesi

Arkadaşlar maksimum 200 tl'ye kadar kendime kaliteli bir saat almak istiyorum.. Marka olması, sağa sola elimi çarpmam halinde camının çizilip canımın sıkılmaması ilk etapta önem verdiğim kıstaslar.. ikinci etapta hani içinde kronometre olsa da fena olmaz.. Var mı bir tavsiyeniz ya da yakın zamanda gözünüze ilişen ve beğendiğiniz bir model ? Swatch, seiko, çin malı falan derken kafamda karışmadı değil.. Yani 200 tl'ye seiko öpüp başımıza koyarız elbet ama sözkonusu gittigidiyor olunca bir adım geriye atmıyor değilim

casio:
www.alisverissaati.com -> bu cok super kullaniyorum
www.alisverissaati.com
www.alisverissaati.com -> bunu da kullaniyorum cok superdir tissotun bir modelin benzedigi icin almistim kordonu ve goruntusu cok guzel

romanson tissot ve diger markalardan onerebilirim ama fiyatlari 400'den asagi degil.
casio'nun bu saatlerinin hem fiyatlari dusuk hem de şık.
fiyati yukseltebilirsen romansonun cok guzel modelleri var. trofish'ler guzeldir. ama cok pahalilar.
  • theknoppix  (25.09.09 17:52:31)
@theknoppix

linkler üyelik istiyor.. Acaba model olarak belirtme imkanın var mı google'da araştırayım hiç olmazsa.. Ya da başka bir link verebilir misin ?
  • joehigashi  (25.09.09 17:56:10)
Casio BEM-501L-7A
Casio EF-527L-1AVDF
Casio EF-527L-2AVDF->(DarkBlue)
Casio EF-524SP-1AVDF->(Black)
Casio SHN-5003PS-7ADF
  • theknoppix  (25.09.09 21:59:36)