[]

Seat Leon

Piyasasını takip eden arkadaşlar şu aracın fiyatıyla ilgili yorum yapabilir mi?

www.sahibinden.com


 
herhangi bir bilgi vermemiş ilan sahibi araç hakkında


  • we miss freddie mercury  (18.08.15 13:13:09) 
tuğra var uzak dur.
değişeni boyası var.

  • Frederick Co  (18.08.15 13:17:12) 
65 k km de arac temiz gibi ancak motor kaputu boyali.

tampon falan degisse cok sorun degil ama motor kaputu boyali olmasi demek arac darbeli demektir.

arac piyasasina gore normal fiyatinda. ne dusuk ne yuksek. normal yani. aliyimmi dersen bence uygun. dusuk km bir arac hemde dizel.
  • yamuklu sucurta  (18.08.15 13:19:07) 
duzeltiyorum: degiseni varmis gormemisim.

daha temizini bulursun alma.

ayrica sitelerde ilan tarihlerine bak. eski ilanlar satilamamistir. almayanlarin vardir bir bildigi. 7 haziran demek araba siteye duseli 2 aydan fazla olmus demek. o yuzden uzak dur.
  • yamuklu sucurta  (18.08.15 13:21:50) 
Kaputtaki boyayı görmemişim. Tamamdır beyler.


  • arnold schwarzeneger  (18.08.15 13:22:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.