[]

powerball kullanan, bilgisi olan var mı?

Almayı düşünüyorum uzun süredir. Ancak o aşırı sallanma olayı bileği zedeler mi diye merak ediyorum.
Kol ve el damarlarının biraz daha belirginleşmesi için kullanmak istiyorum en çokta. 
azıcık kullanıp kenara atılacak bişey.
bende öyle oldu yani. spor amaçlı kullanılacak bişey değil gibi.

  • baharat  (18.08.15 12:14:24) 
damarlar o şekilde belirginleşir mi bilemeyeceğim ama rekor denemesi yapmayacak, sabit bir hızda kullanacaksanız hayvan gibi ön kol kası çalıştırdıgını söyleyebilirim. zangır zangır sallanmadıkça bileğe bir zararı dokunacak gibi değil, çok yumuşak ama düzenli bir hareketle yüksek hızda çevirebiliyorsunuz ve bu şekilde acayip zorluyor kasları.


  • orient blue  (18.08.15 13:45:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.