[]

İnterneti neye harcadığımı gösteren android programı

var mı? Telefonun kendi veri kullanımı bölümü pek yeterli kalmıyor. 6 gb internet su gibi akıp gidiyor. Bir çözüm bulmalıyım.
 
samsung için, telefonun kendi bıdısı çok doğru şekilde ölçüyor ve gösteriyor. sırf görmek için başka bir şeye ihtiyacınız olacağını sanmıyorum.

kısıtlamak için ise root gerektiren bazı programlar vardı ama root'suz kullandığım için isimlerini bilmiyorum.
  • kibritsuyu  (18.08.15 10:26:32) 
Ben de doğru ölçtüğünü düşünüyordum ancak telefonun göterdiği 2,5-3 gb iken avea verilerinde sırf benim kullandığım 4,75 gb.


  • six packsiz  (18.08.15 11:02:02) 
fatura kesim tarihlerinizi doğru ayarladınız mı telefonda? turkcell bana "4 gb paketinizden 800 mb kaldı" diye mesaj atıyor, girip bakıyorum 3200-3300 civarı kullanmışım. yani hemen hemen doğru bilgi veriyor.


  • kibritsuyu  (18.08.15 11:03:59) 
Evet ayarlı. Uçuk bir fark var arada maalesef.


  • six packsiz  (18.08.15 12:06:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.